Uşak Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Uşak Hurdacı

Ağustos 3, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Uşak hurdacı firması Boğaziçi Madencilik, Uşak merkezinde ve tüm ilçelerinde hurdacılık hizmeti sunmaktadır. Hurdacı firması olarak Uşak genelinde güncel fiyatları ile her tür hurda alımı yapıyoruz. Üstelik Uşak ve ilçelerinde adresten hurda alıyoruz. Bunun için yerinde ve değerinde hurda satmak için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

Uşak hurdacı

Uşak Hurda Alan Firma

Uşak’ta alım yaptığımız hurda çeşidi çok fazladır. Öyle ki tüm metal hurda çeşitlerini o günkü değeriyle güncel fiyattan alıyoruz. Ayrıca adresinden alım yaptığımız metal hurda çeşitlerini sayacak olursak bazıları şöyledir.

Bakır hurda

Soyma bakır hurda

Lama bakır hurda

Bakır talaşı hurdası

Kırma bakır hurda

Demir hurda

Pik demir hurda

İnşaat demiri hurdaları

Kablo hurdası

Soyulmuş kablo hurdası

Alüminyum hurda

Kurşun hurda

Krom hurda

Çinko hurdası

Paslanmaz hurda.

Bunların yanında plastik ve kağıt hurda alımı da yapıyoruz. Ayrıca her tür plastik, naylon, kağıt, karton ve gazete gibi hurda çeşitleri için yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Bu yüzden tonaj miktarına bakmaksızın her tür hurda satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamızda yer alan numarayı arayın.

Uşak Hurdacı Telefon Numaraları

Uşak merkezinde kısa sürede her tür hurda satmak için firmamıza ulaşın. Ayrıca tüm ilçelerde de en yakın hurdacı hizmeti sunuyoruz. Uşak hurdacı telefon numarası web sitemizde yer almaktadır. Hurdacı telefonu arayarak fiyat teklifi alın. Her tür bakır hurda, demir hurda ve alüminyum hurda alımında değerinde teklif veriyoruz. Bu yüzden hurdacı telefon numaraları içinde firmamızı ararsanız kazanç sağlamış olursunuz.

Uşak Güncel Hurda Fiyatları

Hurda fiyatlarını takip edemiyor musunuz? Öyleyse hurdacı firmamızı arayın. Çünkü Boğaziçi Madencilik hurdacı firmamız Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey’de en güncel hurda fiyatları hizmeti sunuyor. Bu yüzden Uşak merkez ve Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey ilçelerinde en güncel hurda fiyatlarıhurdacı firmamızdan öğrenin.

Uşak Bina Yıkımı Sökümü Yapan Hurdacı Firmalar

Uşak’ta bina yıkımı ve sökümü yapıyoruz. Çünkü hurdacı firmamız hurda alımının yanında yıkım ve söküm işleri de yapmaktadır. Öyle ki Uşak genelinde bir çok dükkan, iş yeri, depo sökümü gerçekleştirdik. Bu yüzden profesyonel yıkım ve söküm işleri için firmamıza ulaşın. Ayrıca yıkım sonrası moloz nakliyesi de yapıyoruz. Üstelik tüm bunları hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı için hemen hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button