Başakşehir Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Başakşehir Hurdacı

Şubat 17, 2023 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Başakşehir Hurdacı firması olarak Başakşehir ve tüm mahallelerinde her çeşit hurda alımı yapıyoruz. İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Başakşehir’de de adresten hurda alan firmayız. Boğaziçi Madencilik olarak Başakşehir’in tüm mahallelerinde uzun yıllardır en yakın hurdacı hizmeti sunuyoruz. Başakşehir’de her tür bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda, sarı hurda, kablo hurdası gibi metal hurdalarınızı adresinizden ve değerinde alıyoruz. Ayrıca Başakşehir’de alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri şunlardır.

Bakır hurda

Alüminyum hurda

Demir hurda

Çinko hurdası

Kablo hurda

Hurda Sarı

Nikel hurda

Krom hurda

Kurşun hurdası

Akü hurdası

Kağıt hurda

Plastik hurda

Başakşehir Hurdacı Hurda Alımı

Güncel değeri ile her çeşit hurda satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çünkü Başakşehir ilçesinde tüm mahallelerden hurda alan firmasıyız. Başakşehir’in genelinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Hurda alımını her zaman en güncel fiyatı ile yapıyoruz. Ayrıca o günkü değeri ile en yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Başakşehir’de her tür bakır hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, kablo hurdası, krom hurda, nikel hurda, kurşun hurda, paslanmaz hurda, plastik hurda, kağıt hurda çeşitleri satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bunun yanında en güncel hurda fiyatlarını da en doğru şekilde firmamızdan öğrenirsiniz.

Başakşehir’de adresten hurda alımı yaptığımız bazı mahalleler aşağıda yer almaktadır. Başakşehir’in hangi mahallesinde olursanız olun Başakşehir hurdacı firmamızı aradığınızda kısa süre içerisinde adresinize geliyoruz. Hurdanızı güncel değerinde alarak ödemeyi peşin olarak yapıyoruz.

ALTINŞEHİR MAHALLESİ HURDACI

BAHÇEŞEHİR 1. KISIM MAHALLESİ HURDACI

BAHÇEŞEHİR 2. KISIM MAHALLESİ HURDACI

BAŞAK MAHALLESİ HURDACI

BAŞAKŞEHİR MAHALLESİ HURDACI

GÜVERCİNTEPE MAHALLESİ HURDACI

İKİTELLİ OSB MAHALLESİ HURDACI

KAYABAŞI MAHALLESİ HURDACI

ŞAHİNTEPE MAHALLESİ HURDACI

ŞAMLAR MAHALLESİ HURDACI

ZİYA GÖKALP MAHALLESİ HURDACI

Başakşehir Hurda Bakır Alımı

Başakşehir’de her tür levha bakır hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, kırkambar bakır hurda, ttr kırma bakır hurda, antigron bakır hurda, külçe bakır hurda alıyoruz. Ayrıca her çeşit hurda bakır alımını adresinizden yapıyoruz. Bunun yanında Başakşehir’de güncel hurda bakır fiyatı sormak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hemen arayarak güncel hurda bakır fiyatı sorabilir ve satmak istediğiniz hurda bakır için fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button