Bayrampaşa Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Bayrampaşa Hurdacı

Şubat 17, 2023 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Bayrampaşa hurdacı firması Boğaziçi Madencilik her çeşit hurdanızı adresinizden ve değerinde alıyoruz. Her tür bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda, çinko hurdası, nikel hurda, kablo hurdası, akü hurda, paslanmaz hurda, krom hurda, kağıt ve plastik hurda satmak için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca Bayrampaşa’da güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bayrampaşa Hurdacı Hurda Alımı

İstanbul hurdacı firması olarak adresinden ve yüksek fiyattan alım yaptığımız bazı metal, kağıt ve plastik hurda çeşitleri şunlardır.

Bakır hurda

Alüminyum hurda

Demir hurda

Krom hurda

Çinko hurda

Paslanmaz hurda

Kablo hurdası

Sarı hurda

Nikel hurda

Kurşun hurdası

Kağıt hurda

Plastik hurda

Akü hurdası

Buna benzer her çeşit hurda alımını değerinde yapıyoruz. Listede yer almayan hurda çeşitleri için de firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca Bayrampaşa hurdacı firması Boğaziçi Madencilik olarak her çeşit ikinci el malzeme alım satımı da yapıyoruz. Bayrampaşa’da tüm mahallelerden hurda alımı yapıyoruz. Güncel fiyattan hurda alımı yaptığımız bazı mahalleler;

ALTINTEPSİ MAHALLESİ

CEVATPAŞA MAHALLESİ

İSMET PAŞA MAHALLESİ

KARTALTEPE MAHALLESİ

KOCATEPE MAHALLESİ

MURATPAŞA MAHALLESİ

ORTA MAHALLESİ

TERAZİDERE MAHALLESİ

VATAN MAHALLESİ

YENİDOĞAN MAHALLESİ

YILDIRIM MAHALLESİ

Bayrampaşa Güncel Hurda Fiyatları

Bayrampaşa güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için hemen firmamızı arayabilirsiniz. İstanbul hurdacı firmamız siz değerli müşterilerimiz için günlük hurda fiyatları takip ederek en güncel fiyat hizmeti sunmaktadır. Müşterilerine her zaman en güncel hurda fiyatları listesini sunuyoruz.

Güncel hurda bakır fiyatları, güncel hurda demir fiyatları, güncel hurda alüminyum fiyatları, güncel hurda sarı fiyatları, güncel hurda kablo fiyatları için hemen firmamızla iletişim kurun. Hurdanızı satmadan önce hurdacı firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın.

Bayrampaşa Bina Yıkımı Yapan Firma

İstanbul Bayrampaşa‘da bina yıkımı yapıyoruz. Ayrıca iş yeri, fabrika, çelik çatı sökümü yapan hurdacı firmasıyız. İş yeri tadilatlarında ve yenileme işlerinde firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Bayrampaşa’da her çeşit söküm işlerini hurda karşılığı olarak yapıyoruz. Ayrıca bina yıkımından çıkacak olan moloz nakliyesini de yapmaktayız. Bu yüzden hurda karşılı bina yıkımı ve sökümü için hemen hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hiçbir zahmete girmeden ve para ödemeden hurda karşılığı olarak bina yıkım hizmeti almak için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button