Kurumsal

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

İstanbul Hurdacı Firması – Boğaziçi Madencilik

Boğaziçi Madencilik İstanbul Hurdacı firması olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde hurdacılık sektöründe hizmet vermek için kurulduk. 30 yılı aşkın süredir özellikle Marmara bölgesinde ve Türkiye’nin tüm bölgelerinde hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Hurdacı firmamız kurulduğu günden bu güne sürekli gelişerek İstanbul ve Türkiye genelinde Lider Hurdacı konumuna gelmiştir. Hurdacılık sektöründe geçirdiğimiz uzun süre içerisinde edindiğimiz tecrübe ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel hurdacı firmasıyız. Bu anlayış ile Türkiye genelinde hurdacı olarak gerçekleştirdiğimiz bazı faaliyetler şöyledir;

Hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Ayrıca hurda alımlarında her zaman anlık güncel fiyatları kullanıyoruz. Hurda alımlarını müşterilerimizin isteği doğrultusunda ev ya da iş yerlerinden de yapıyoruz. Hurda alımında elektronik kantarlar ile hassas ölçüm yapıp hurda türüne göre müşterilerimize o günkü en yüksek hurda fiyatı hizmeti sunuyoruz. İstanbul’da Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında bulunan iş yerlerimiz ve depolarımız ile tüm semtlerde en kısa sürede hurda alımı yapan firmayız. Her türlü bakır hurdası, sarı hurda, demir hurdası, alüminyum hurda gibi metal hurda türlerini yüksek fiyattan satmak için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca metal hurdaların yanında plastik ve kağıt hurda alımı da yapıyoruz.

Bina yıkımı ve fabrika sökümü yapan hurdacı firmasıyız. Özellikle sanayileşmenin fazla olduğu Marmara bölgesi genelinde kullanım ömrünü tüketen fabrikalarda söküm işleri yapıyoruz. Bunun yanında kentsel dönüşüm bölgelerinde bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Üstelik bina yıkım işlerini hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Bina yıkımlarında ortaya çıkan her türlü metal hurdalar, plastik hurdalar, pvc kapı cam hurdaları karşılığında yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz yıkım sonucunda ortaya çıkan moloz nakliyesi hizmeti de sunuyoruz.

Çelik çatı çelik konstrüksiyon sökümü, kalorifer kazanı sökümleri, fabrika makine sökümü işleri de yine sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Çelik çatı sökümleri riskli ve tehlikeli olduğundan uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Yıllardır hurda alım satım işleri yanında bina yıkımı ve çelik çatı sökümü de yapan hurdacı firmamız tecrübeli çalışanları ile güvenli hizmet sunmaktadır. İş güvenliği ve çevre güvenliğine dikkat ederek yıkım ve söküm işlerini zamanında sorunsuz olarak teslim ediyoruz.

En yakın hurdacı firması Boğaziçi Madencilik firmamıza ulaşmak için hemen arayın. Her türlü hurdacılık hizmetinden 7/24 yararlanın.

0532 307 85 57

Call Now Button