Burdur Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Burdur Hurdacı

Ağustos 4, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Burdur Hurdacı firması olarak adresten hurda alımı yapıyoruz. Evinizde ve iş yerlerinizde kullanım ömrünü tamamlayan ve birtakım özelliklerini yitiren ”hurda” diye nitelendirilen ürünleri o günkü değeri ile satın alarak geri dönüşüm tesislerine veriyoruz. Böylece geri dönüşüme katkı sağlamış oluyoruz. Aynı zamanda müşterilerimiz de kullanmadığı eşyaları satarak kazanç elde etmiş oluyorlar. Atıl durumdaki her tür hurdayı çöpe atmak yerine Burdur hurdacı firmamıza satabilirsiniz. Bu sayede kazanç elde ederek ülke ekonomisine de katkı sağlamış olursunuz. Özellikle atıl durumdaki metallerin bir çoğu yeniden kullanılabilmektedir. Yeniden kullanılabilen metal hurda türlerinden bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

Demir hurda

Bakır hurda

Alüminyum hurda

Sarı hurda

Krom hurda

Kurşun hurda

Çinko hurda

Burdur ve tüm ilçelerinde her tür metal alımında en yüksek fiyat veren firmayız. Hurdacı firmamızı arayarak konum bildirirseniz kısa sürede adresinize geliyoruz. Hurda çeşidine göre fiyat vererek nakit ödeme yapıyoruz.

Burdur Hurda Alan Hurdacı

Burdur merkezinde ve Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikli, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni ve Yeşilova ilçelerinde her tür hurda alan firmayız. Hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Burdur‘un en yakın hurdacı firması telefon numarası sitemizde yer almaktadır. Kısa sürede hizmet almak istiyorsanız hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Burdur Bakır Hurda Alan Yerler

Burdur’da bakır hurda alan yerler arasında en yüksek fiyat veren firmayız. Ayrıca Burdur ve tüm ilçelerinde uzun yıllardır hizmet sunuyoruz. Bunun yanında hurdacı firmamızın hizmetleri sadece hurda alımı ile kısıtlı değildir. Ayı zamanda Burdur ve civarında yıkım söküm işleri de yapmaktayız.

Burdur Bina Yıkımı, İş Yeri Sökümü

Burdur’da iş yeri yenilemek mi istiyorsunuz? O halde hurdacı firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Çünkü her tür iş yerinde söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Üstelik söküm işlerini hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Bunun için söküm işlerine para ödemeden hizmet alabilirsiniz. Hurdacı firmamız hurda karşılığı her tür yıkım ve söküm işlerini ücretsiz yapmaktadır. Örneğin bina yıkımında ortaya çıkan hurda karşılığı olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca yıkım sonucunda ortaya çıkan moloz nakliye işleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button