Bursa Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Bursa Hurdacı

Temmuz 24, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Bursa Hurdacı firması Boğaziçi Madencilik olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Bursa genelinde en güncel fiyatları ile her tür hurda alımı yapıyoruz. Hurda alımında yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Ayrıca Bursa ve tüm ilçelerinde adresten hurda alım yapıyoruz. Bunun için Bursa’da her tür bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda, çinko hurda, krom hurda, kablo hurda, kağıt hurda, plastik hurda satmak için hemen firmamıza ulaşın, fiyat teklifi alın!

Bursa Hurdacı

Bursa Hurda Alan Hurdacı Firması

Bursa’da hurda piyasasına yön veren hurdacı firmamız her tür hurda alımı yapmaktadır. Üstelik hurda alımlarında en yüksek fiyat teklifi sunmaktadır. Çünkü hurda fiyatları piyasasını müşterilerimiz için sürekli takip ediyoruz. Hurda fiyatları günden güne değişiklik gösterebilmektedir. Hurda fiyatları ithalattan etkilenmektedir. Ayrıca döviz kurları da hurda fiyatlarını etkilemektedir. Bu yüzden en güncel hurda fiyatlarını Boğaziçi Madencilik firmamızdan öğrenebilirsiniz. Bursa genelinde yüksek fiyattan alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri şunlardır.

Bakır hurda

Alüminyum hurda

Demir hurda

Çinko hurda

Kurşun hurda

Krom hurda

Plastik hurda

Kağıt hurda

Kablo hurdası

Soyma bakır hurda

Paslanmaz hurda

Tel hurda

Teneke hurdalar.

Hurda alımlarını her zaman adresinizden yapıyoruz. Zahmetsiz bir şekilde hurda satmak için hurdacı firmamızı arayın. Çünkü hurdanızın bulunduğu konuma gelerek hurdanızı yerinde ve değerinde alalım. Böylece hurdanızı kısa sürede nakite çevirmiş olursunuz.

Bursa Güncel Hurda Fiyatları

Bursa güncel bakır hurda fiyatı, bursa güncel alüminyum hurda fiyatı, bursa güncel demir hurda fiyatını öğrenmek için firmamıza ulaşın. Bir telefon ile istediğiniz hurdanın o günkü güncel fiyatını siz değerli müşterilerimize sunalım. Ayrıca hurdanızın fotoğrafını whatsapp iletişim numaramıza gönderirseniz sizlere net fiyat sunabiliriz. Çünkü bazen müşterilerimiz hurda çeşidini karıştırabilmektedir. Ayrıca hurdacı firması olarak sizlere bu konuda her tür rehberlik etmeye hazır bulunmaktayız.

Bursa Bina Yıkımı Yapan Hurdacı Firmaları

Bursa’da her tür bina yıkım hizmeti almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Kentsel dönüşüm kapsamındaki binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Deprem riski taşıyan binalarda güvenli bir şekilde söküm ve yıkım gerçekleştiriyoruz. Ayrıca fabrika ve depo gibi çelik yapılı binalarda söküm işleri yapıyoruz. Gerekli her tür izin ve sertifikalara sahip çalışanlarımız ile kısa sürede güvenli hizmet veriyoruz. Üstelik tüm yıkım ve söküm işlerini hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Ayrıca yıkım sonucu ortaya çıkan moloz nakliyesi de firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button