Tuzla Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Tuzla Hurdacı

Kasım 23, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Tuzla Hurdacı, Tuzla’da uzun yıllardır hurdacılık faaliyeti sürdürüyoruz. Tuzla’da her çeşit hurdayı yerinde ve değerinde alıyoruz. Firmamızı aradığınızda sizlere en yakın gezici ekiplerimizi yönlendiriyoruz. İstanbul hurda borsasına göre Tuzla’da en yüksek fiyattan hurda alan hurdacı firmasıyız. Firmamızı arayarak en güncel hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca her çeşit hurdanız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tuzla Hurdacı

Tuzla Hurda Alımı

Tuzla genelinde her çeşit bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda, hurda sarı, hurda nikel, çinko hurda, kablo hurdası, krom hurda, kurşun hurda, paslanmaz hurda, kağıt hurda, plastik hurda, akü hurdası, cam hurda, beyaz eşya hurdası, mutfak eşyası hurdası, inşaat malzemesi hurdası, karton hurdası, şantiye hurdaları, kalorifer kazanı hurdası, pvc cam kapı hurdası, ahşap hurda alımı yapıyoruz.

Tuzla Hurdacı

Tuzla Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

Tuzla hurdacı firması Boğaziçi Madencilik en güncel hurda fiyatları ile 7/24 hizmet vermektedir. Merak ettiğiniz her çeşit hurdanın en güncel fiyatını firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Her çeşit metal hurda, plastik hurda, kağıt hurda, ahşap hurda güncel fiyat listesi sitemizde yer almaktadır. Ayrıca Hurda miktarına ve türüne göre o günkü değerini öğrenmek istiyorsanız firmamızı telefonla arayıp fiyat alabilirsiniz. Bunun yanında hurdanızın fotoğrafını gönderdiğinizde de Tuzla hurdacı olarak sizlere fiyat teklifinde bulunuyoruz. Firmamızdan en güncel fiyatlarını öğrenebileceğiniz bazı hurda çeşitleri aşağıda yer almaktadır.

Bakır Hurda Fiyatı

Demir Hurda Fiyatı

Kablo Hurda Fiyatı

Alüminyum Hurda Fiyatı

Krom Hurda Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı

Nikel Hurda Fiyatı

Çinko Hurda Fiyatı

Kurşun Hurda Fiyatı

Kağıt Hurda Fiyatı

Karton Hurda Fiyatı

Plastik Hurda Fiyatı

Akü Hurda Fiyatı

Şantiye Hurda Fiyatları

Tuzla Hurdacı

Tuzla Bina Yıkımı ve Fabrika Sökümü Yapan Hurdacı

Boğaziçi Madencilik olarak Tuzla genelinde hizmetlerimiz hurda alım satımı ile sınırlı değildir. Bunun yanında bina yıkım hizmeti sunan hurdacı firmasıyız. Ayrıca hurdacı firmamız fabrikalarda profesyonel söküm işleri de yapmaktadır. Bu yüzden her tür yıkım ve söküm işleri için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Bunun yanında firmamıza whatsapp üzerinden mesaj atarak teklif alabilirsiniz. Ayrıca bina yıkım ve sökümü tecrübe isteyen tehlikeli işlerdir. Bu yüzden uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Bunun için Tuzla hurdacı firması olarak hurda karşılığı profesyonel yıkım hizmeti sunmaktayız. Üstelik yıkım sonrası ortaya çıkan moloz nakliyesi için de firmamıza ulaşabilirsiniz. Çünkü yıkım, söküm ve moloz nakliyesi için gerekli her türlü araç firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Bu yüzden hemen arayıp fiyat teklifi alın!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button