Hurda Alüminyum Fiyatları

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Hurda Alüminyum Fiyatları

Kasım 24, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Hurda Alüminyum fiyatları listesi aşağıda yer almaktadır. Fiyatlarımız sürekli güncellenmektedir. Alüminyum hurda güncel fiyatı, güncel alüminyum kg fiyatı, hurda alüminyum kilo fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız hemen aşağıda yer alan tablodan öğrenebilirsiniz.

Hurda Alüminyum Fiyatları

Alüminyum hurdası en değerli metallerden biridir. Alüminyum, doğada çoğunlukla boksit cevheri şeklinde bulunur. Ayrıca gümüş renkte olan Alüminyum, endüstrinin birçok kolunda sıklıkla kullanılmaktadır. Hafif bir metal olan alüminyum yüksek dayanıklı özelliği ile tercih edilmektedir. Bunun yanında Alüminyum, oldukça parlak bir metaldir. Ayrıca alüminyum metali, dünyada en çok kullanılan üçüncü metaldir.

Hurda Alüminyum Fiyatları

Alüminyum Hurda Bakırlı Petek Fiyatı66.00 ₺
Hurda Alüminyum Araiş Fiyatı42.50 ₺
Hurda Alüminyum Boyasız Profil Fiyatı37.50 ₺
Hurda Alüminyum Jant Fiyatı45.00 ₺
Hurda Alüminyum Kutu Fiyatı22.50 ₺
Hurda Alüminyum Profil Fiyatı36.50 ₺
Hurda Alüminyum Talaşı Fiyatı27.50 ₺
Hurda Alüminyum Tas / Tabak Fiyatı33.50 ₺
Hurda Alüminyum Tel Fiyatı40.50 ₺
Ofset Matbaa Alüminyum Hurdası Fiyatı35.00 ₺
Sert Alüminyum Hurdası (Sert Kartel) Fiyatı24.00 ₺

Alüminyum günümüzde pek çok sektörde kullanılmaktadır. Hafif bir metal olduğu için uçak ve uzay araçları yapımında kullanılmaktadır. Ayrıca otomotiv sektöründe neredeyse tüm araçların yapımında ve araç parçası yapımında kullanılmaktadır. Bununla beraber gemi yapımı gibi ağır sanayide kullanılır. Ayrıca Alüminyum mutfak eşyası yapımında da yoğun olarak kullanılan bir metaldir.

alüminyum hurda fiyatı 2022
alüminyum hurda fiyatı 2022

Alüminyum Hurda Kg Fiyatı

Alüminyum hurda kg fiyatı günden güne değişiklik gösterir. Döviz endeksli olan alüminyum hurda bakır ve demir hurda gibi günlük fiyat değişikliği gösterebilir. Bu nedenle evinizde ya da iş yerinizde biriktirdiğiniz alüminyum hurdanızı satmadan önce kilo fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. İstanbul hurdacı Boğaziçi Madencilik sizlere en güncel hurda fiyatı hizmeti sunuyor. 7/24 firmamızı arayıp fiyat sorabilirsiniz. Ayrıca alüminyum hurdanız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatta anlaşma sağlandığında alüminyum hurdanızı almak için adresinize geliyoruz. Kapıda ve nakit ödeme yapıyoruz. Hiçbir zahmete girmeden alüminyum hurda satmak için hemen arayıp fiyat teklifi alın!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button