Şile Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Şile Hurdacı

Kasım 22, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Şile hurdacı firması Boğaziçi Madencilik. Uzun yıllardır Şile’de tüm mahallelerde hurdacı hizmeti sunuyoruz. En yakın hurdacı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Şile’de adresten hurda alan firmalar arasındayız. Şile hurdacı telefon numaraları sitemizde yer almaktadır. Güncel fiyattan her çeşit hurda satmak için hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

şile hurdacı

Evinizde hurda niteliği taşıyan eski eşyaları çöpe atmak yerine nakite çevirebilirsiniz. Böylece aile bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz. Kullanmadığınız ya da işinize artık yaramayan hurdalarınız için Şile hurdacı firmamızı arayarak veya mesaj atarak hurdanız için fiyat teklifi alabilir ve anında nakite çevirebilirsiniz.

Hurdacı firmamızı aradığınızda size en yakın ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelerek satmak istediğiniz hurdaları araçlara yükleyip nakit ödemenizi yaparak işlemleri tamamlamaktadır. Bu yüzden evinizde, iş yerinizde ya da deponuzda satmak istediğiniz hurda var ise hurdacı firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Şile Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

Şile hurdacı

Hurdacı firması olarak güncel fiyat hizmeti de sunmaktayız. Merak ettiğiniz her tür hurda için en güncel fiyatları sizlere sunuyoruz. size bir telefon kadar yakınız. Hurda satmadan önce firmamızı arayarak hurdanızın değerini öğrenin. Hurdacı firması olarak her çeşit hurdanın fiyatlarını takip etmekteyiz. Güncel fiyatları öğrenebileceğiniz bazı hurda çeşitleri şöyledir.

Bakır Hurda Kg Fiyatı

Demir Hurda Kg Fiyatı

Kablo Hurdası Kg Fiyatı

Alüminyum Hurda Kg Fiyatı

Krom Hurda Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı

Nikel Hurda Fiyatı

Çinko Hurda Fiyatı

Kurşun Hurda Fiyatı

Kağıt Hurda Fiyatı

Karton Hurda Kg Fiyatı

Plastik Hurda Fiyatı

Akü Hurdası Fiyatı

Şantiye Hurdaları Fiyatları

Şile Bakır Hurda Alan Yerler

Şile bakır hurda alan hurdacı firmasıyız. Her tür lama bakır hurda, levha bakır hurda, kablo bakır hurda, kırma bakır hurda, antigron bakır hurda, bakır mutfak eşyası hurdaları, fabrika artığı bakır hurdalar, sanayi atığı bakır hurdalar, evsel bakır hurda çeşitlerini güncel fiyatı ile alıyoruz. Üstelik her tür bakır alımını adresinizden yapıyoruz. Ayrıca firmamıza telefon ettiğinizde hurda alımı için kapınıza geliyoruz. Üstelik ödemeyi peşin olarak anında yapıyoruz. Bu yüzden Şile’de bakır hurda satmak için hemen arayabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button