Muğla Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Muğla Hurdacı

Haziran 26, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Muğla hurdacı firması olarak Menteşe, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula ve Yatağan ilçelerinde uzun zamandır hurdacılık faaliyeti yürütüyoruz. Muğla’nın en köklü hurdacı firmasıyız. Ayrıca Muğla genelinde hizmet veren en büyük hurdacıyız. Ayrıca adresten hurda alımı yapıyoruz. Hizmetlerimiz Muğla’nın tüm ilçelerinde aralıksız devam etmektedir.

Muğla hurdacı

Hurdacı Olarak Muğla’da Sunduğumuz Hizmetler

Neler yapıyoruz? Muğla merkezde ve tüm ilçelerinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Üstelik adresten hurda alım hizmeti sunuyoruz. Ayrıca turizm kenti olan Muğla’nın Menteşe, Bodrum, Marmaris, Fethiye ve tüm ilçelerinde 7/24 hizmet veriyoruz. Özellikle Bodrum ve Marmaris’te tatil siteleri inşaatı günden güne artmaktadır. İnşaat alanlarından her tür metal hurda alımı yapıyoruz. İnşaat artığı demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, teneke hurda, kablo hurdasını değerinde alıyoruz. Kentsel dönüşüm bölgelerinde bina yıkım hizmeti sunuyoruz. Fabrikaların ve çelik yapıların yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca fabrikalarda makine sökümü ve yer değişimi, çatı sökümleri yapıyoruz. Üstelik her tür yıkım ve söküm işlerini hurda karşılığı olarak yapıyoruz.

Muğla Hurdacı Telefon Numarası

Muğla hurdacı telefon numarası ana sayfada ve iletişim sayfamızda yer almaktadır. Bodrum en yakın hurdacı telefonu için hemen arayın. Ayrıca Fethiye’de hurda alan hurdacı firmaları için yine firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Muğla’nın neresinde olursanız olun en yüksek fiyattan hurda satmak için doğru adrestesiniz. Hurda satmak için hurdacı aramanız gerekmiyor. Firmamıza telefon ettiğinizde hurda alımını kapınızdan yapıyoruz. Ev, iş yeri, depo, fabrika, inşaat sahaları, market ve dükkanlarınızda atıl durumda olan hurdanızı adresinizden alıyoruz. Her tür bakır hurdası, alüminyum hurdası, demir hurda, çinko hurda, krom hurda, kağıt hurda ve plastik hurda çeşitleri için konumunuza geliyoruz. Bunun için firmamızın whatsapp iletişim hattına konuma atabilirsiniz.

Muğla Bakır Hurda Alımı

Muğla‘da en güncel fiyatı ile her tür bakır hurda alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, lama bakır hurda, kırkambar bakır hurda, ttr kırma bakır hurda, hurda bakır talaşı, kablo bakır hurdası, bakır mutfak eşyaları hurdası satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Fiyat olarak en değerli hurdalardan olan bakır hurda satarken zarar etmeyin. Boğaziçi Madencilik olarak güncel bakır hurda fiyatları hizmeti sunuyoruz. Bu yüzden bakır hurda satmadan önce firmamızdan teklif alın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button