Edirne Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Edirne Hurdacı

Haziran 20, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Edirne hurdacı firması olarak uzun yıllardır Edirne ve tüm ilçelerinde hurdacı faaliyeti sürdürüyoruz. Yüksek fiyattan her nevi hurda alımı, güncel hurda fiyatları hizmeti, bina, tesis yıkımı, fabrika sökümü, yıkımı, moloz nakliye işleri, kapıdan hurda alım hizmeti, ikinci el inşaat malzemesi alım satımı sunduğumuz bazı hizmetlerdendir.

Edirne hurdacı

Edirne Bakır Hurda Alan Hurdacı Firması

Edirne’de yüksek fiyattan her tür bakır hurdası alan firmayız. Soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, ttr kırma bakır hurdası satmak için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca Edirne güncel bakır fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamızı ziyaret edin. Edirne bakır hurdası fiyatları kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kablo bakır yakılarak elde edilen bakır hurda fiyatı düşük olmaktadır. Çünkü yanma işlemi bakırın kalitesini düşürmektedir. Bu yüzden firmamızdan net fiyat almak için hurda fotoğrafı gönderin size fiyat teklifi sunalım. Bunun yanında hurdacı firmamız ücretsiz keşif imkanı da sunmaktadır. Edirne genelinde hurda satmak istediğinizde hurdanızı gelip yerinde keşif yapıyoruz. Ayrıca fiyat teklifinde bulunuyoruz. Pazarlıkta anlaşıldığında yükleme işlemini çalışanlarımız ile yapıyoruz. Her tür bakır hurdasını yüksek fiyatı ile satmak için hurdacı firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Edirne Hurda Alan Firma Telefon Numarası

Edirne ve tüm ilçelerinde en yakın hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz demektir. Çünkü Edirne’de en yakın hurdacı telefonuna sitemizden ulaşabilirsiniz. Edirne’nin tüm ilçelerinde hurdacı hizmeti veriyoruz. Ayrıca hurdacı firmamız Edirne Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa’da 7/24 hizmet vermektedir. Bunun yanında Meriç, Süloğlu, Uzunköprü’de adresten hurda alımı yapıyor. Değerinde ve yerinde hurda satmak için hurdacı telefonuna firmamızdan ulaşın. Edirne genelinde bina yıkımı, fabrika sökümü işleri için firmamızı arayabilirsiniz.

Uzunköprü Hurdacı

Uzunköprü’de her tür hurdacı ihtiyaçlarınız için haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. İkinci el inşaat malzemesi almak için hurdacı mı arıyorsunuz? O halde istediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz. Çünkü Boğaziçi Madencilik olarak Uzunköprü‘de her tür ikinci el malzeme alım satımı yapıyoruz. İnşaat sektöründe birçok malzeme defalarca kullanılabilir. İnşaat yapacaksanız sıfır malzeme alarak masrafa girmeyin. Çünkü inşaat yapımında kullanılacak olan her tür ikinci el malzeme firmamızda bulunmaktadır. İkinci el malzeme satın almak için iletişim sayfamızda yer alan numaradan firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button