Antalya Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Antalya Hurdacı

Haziran 26, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Antalya hurdacı olarak her tür hurda alıyoruz. Ayrıca Antalya’nın en büyük hurdacı ve geri dönüşüm firmasıyız. Antalya ve tüm ilçelerinde en yakın hurdacı firmasıyız.  Antalya’da her nevi hurda alan firmalar arasındayız. Güncel Antalya hurda fiyatları ile her tür hurda alımı yapıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe Antalya’da lider firma konumundayız. Bunun yanında Antalya merkez hurdacısı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Antalya hurdacı telefon numarasını site içerisinde bulabilirsiniz. Antalya ve ilçelerinde kablo hurdası, bakır, alüminyum, nikel hurda, demir hurdası, pirinç sarı hurda, çinko hurdası, hurda krom, hurda kurşun almaktayız. Ayrıca akü hurdaları, hurda pet şişe, şeffaf naylon, cam şişe hurdası, kağıt hurdalar, hurda plastik, kumaş fire hurdası, hurda gazete alıyoruz. Kağıt ve plastik hurdaları yüksek tonajlı olmak şartı ile alıyoruz. Antalya’nın genelinde her tür bina, ev, iş yeri ve fabrika yıkımı, sökümü yapıyoruz.

Antalya hurdacı

Antalya Aksu Hurdacı

Antalya Aksu hurdacı firmasıyız. Ayrıca Aksu merkezi çevresinde hurda fiyatı sormak sebebi ile firmamız çalışanları ile irtibata geçebilirsiniz. Antalya Aksu’nun tüm mahallelerinde her türlü hurda alıyoruz. Aksu’da tonajlı hurda alımlarında en yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Aksu hurdacı firması olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Ayrıca anlık Aksu hurda alım satım fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Hurdacı sektöründe profesyonel faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bunun için tüm çalışmalarımızı web sitemizden takip edebilirsiniz. Boğaziçi Madencilik olarak çalışmalarımız Aksu ve tüm mahallelerinde devam etmektedir.

Kepez Hurdacı

Kepez hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Çünkü Antalya Kepez ve tüm mahallelerinde profesyonel hurdacı hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ayrıca Kepez’de her tür hurda satışı sebebi ile telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Antalya ilinin merkez ilçelerinde olan Kepez öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Ayrıca sadece Kepez çevresinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti vermekteyiz. Bunun için firmamızı diğer ilçelerden de arayabilirsiniz. Boğaziçi Madencilik olarak hurda alımını adresten yapıyoruz. Bunun için firmamıza konum atmanız yeterlidir. Siz değerli müşterilerimize en yakın konumda bulunan araçlarımızı gönderiyoruz. Kepez’in tüm mahallelerinde hizmet veriyoruz. Kepez hurdacı olarak atıl durumda olan her tür hurdayı değerinde alıyoruz. Böylece hem geri dönüşüme katkı sağlıyoruz hem de çevre kirliliğini engelliyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button