Hurda Bakır Kablo Fiyatları

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Hurda Bakır Kablo Fiyatları

Aralık 13, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Güncel hurda bakır kablo fiyatları öğrenmek için hemen arayın! Güncel bakır kablo hurda fiyatı anlık fiyatını anında firmamızdan öğrenin. Ayrıca satmak istediğiniz hurda bakır kablo cinsine ve miktarına göre fiyat teklifi alın!

Hurda Bakır Kablo Güncel Fiyatı

Hurda bakır kablo fiyatı: 140 TL

Fiyatlarımız zamanla değişiklik göstermektedir. En güncel kablo hurda bakır fiyatı öğrenmek için firmamıza sorunuz. Firmamızı 7/24 arayabilir, satmak istediğiniz hurda bakır kablo için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bakır Kablo Nedir?

Bakır kablo çoğunlukla telefon kabloları gibi iletim hatlarında kullanılan bakır telin plastik ile çevrelenmesiyle oluşan kablolara bakır kablo denilmektedir. Bakır kablolar elektrik akımına karşı direnci düşük olması ve mükemmel iletken oldukları için iletim hatlarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Bükümlü bakır kablolar ve eş eksenli bakır kablolar gibi çeşitleri vardır. Bakır kablolar %100’e yakın saflıkta bakırdan üretilmektedirler.

hurda bakır kablo fiyatları
hurda bakır kablo fiyatları

Hurda Bakır Kablo Nedir?

Hurda bakır kablo, iletim hattında kullanılan bakır kabloların artık kullanım ömrünü bitirmesi ile geriye kalan hurda kısmıdır. Hurda bakır kablo, hurda piyasasında maddi olarak en değerli hurda çeşitlerindendir. Hurda bakır kabloların neredeyse tamamı geri dönüştürülebilir özelliktedir. Bu yüzden hurdacılar tarafından satın alınarak geri dönüşüm fabrikalarında dönüşümü sağlanmaktadır. İstanbul hurdacı firması Boğaziçi Madencilik olarak her çeşit hurda bakır kablo alımı yapıyoruz.

Hurda Bakır Kablo Alan Hurdacı

Boğaziçi Madencilik, İstanbul Hurdacı firmamız her çeşit hurda bakır kablosunu adresinizden satın almaktadır. Dilerseniz hurda bakır kablo satmak için hurda toplama merkezlerimize ya da iş yerlerimize gelebilirsiniz. Adresten kolay şekilde ve kısa sürede hurda bakır kablo satmak için hemen hurdacı firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

hurda bakır kablo

Hurda Bakır Kablo Kg Fiyatı

Hurda bakır kablo fiyatı yukarıda tabloda yer almaktadır. Ayrıca güncel hurda bakır kablo fiyatları öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Bunun yanında satmak istediğiniz her çeşit hurda bakır kablonun fotoğrafını çekerek firmamıza whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Böylece gönderdiğiniz hurda bakır kablo fotoğrafına göre firmamız sizlere kg fiyat teklifi sunacaktır. Fiyat teklifimizi kabul ettiğinizde firmamız bulunduğunuz adrese gelerek hurda bakır kablonuzu yerinde satın alır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button