Demir Hurda Fiyatları

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Demir Hurda Fiyatları

Aralık 12, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Demir hurda fiyatları. Hurda demir kg fiyatı. Demir hurda kilosu. Güncel hurda demir fiyatı. Demir hurdanın kilo fiyatı aşağıda listesi aşağıda bulunmaktadır.

Güncel Demir Hurda Fiyatları

Dkp6,90 TL
Ekstra6,90 TL
Karışık ve Toplama6,30 TL
Talaş6,00 TL

Hurda demir güncel fiyatı sürekli değişiklik göstermektedir. Güncel demir hurda fiyatlarını anlık olarak öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Yukarıda listede dkp demir hurda fiyatı, ekstra demir hurda fiyatı, karışık demir hurda fiyatı ve demir talaşı hurdası güncel fiyatı yer almaktadır. Bu hurda fiyatları değişen hurda piyasasına göre sık sık yenilenmektedir. En güncel demir hurda fiyatı 2022 öğrenmek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

demir hurda fiyatları

Demir Nedir?

Demir, dünya yüzeyinde en yaygın dördüncü mineral ve yer kabuğunda en çok bulunan metaldir. Kullandığımız eşyaların birçoğunda demir bulunur. Otomotiv sektöründe, gemi yapımında, mutfak eşyalarında, bahçe parmaklıkları yapımda, beyaz eşyalarda ve birçok alanda demir kullanılmaktadır.

Dkp Demir Hurda Fiyatı

 DKP hurda demir hurdanın diğer türlerine göre daha ağır bir hurda çeşitidir. Ayrıca kalın ve çekirdeği olmayan demir hurda çeşitlerinden biridir. DKP demir hurda yumuşak olduğu için kolay şekil verilebilmektedir. Aynı zamanda Dkp demir sac hurdası kaliteli demir hurda türlerinden biridir. Bu yüzden diğer demir hurda türlerinden daha kaliteli olan dkp demir hurdası inşaat ya da diğer demir hurda türlerinden fiyat olarak daha yüksektir. DKP demir hurdası güncel fiyatına yukarıda yer alan fiyat listesinden bakabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button