Hurda Demir Fiyatları

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Hurda Demir Fiyatları

Aralık 19, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Hurda Demir Fiyatları aşağıda listelenmiştir. Anlık hurda demir fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfasında yer alan telefon numarasından ve mail adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Güncel Hurda Demir Fiyatları

Dkp Hurda Demir Fiyatı6,50 TL
Ekstra Hurda Demir Fiyatı5,90 TL
Karışık ve Toplama Hurda Demir Fiyatı5,80 TL
Talaş Hurda Demir Fiyatı4,50 TL

Doğada en çok bulunan elementlerden biri de demirdir. Demir metali günümüzde bir çok alanda kullanılmaktadır. Demir metalinin en çok kullanıldığı yerlerden bazıları; ulaşım sektörü, otomotiv sektörü, inşaat sektörü, kapı, pencere, tarım aletleri yapımı, mutfak eşyaları yapımıdır. Bu sektörlerde kullanılan her hangi bir demir malzemenin kullanım ömrünü bitirmesi ile demir hurda oluşur.

Dkp Demir Hurda Fiyatı

Demir hurda türleri içerisinde ağır, kalın ve çekirdeği olmayan demir hurda türüne Dkp demir hurda denir. Dkp demir hurda yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu yüzden kolay şekil verilir ve kolay işlenir. Ayrıca Dkp demir sac hurdaları en kaliteli demir hurda türlerinden biridir. Bu sebeple demir hurda türleri arasında daha kaliteli olan dkp demir hurdası, inşaat ya da diğer demir hurda türlerinden fiyat olarak daha yüksektir. Güncel DKP demir hurda fiyatına yukarıda yer alan fiyat listesinden bakabilirsiniz.

Boğaziçi Madencilik hurdacı firması olarak İstanbul genelinde her çeşit dkp demir hurda alımı yapıyoruz. Her tür demir hurdasını adresinizde ve değerinde alıyoruz. Yukarıdaki fiyat listesine bakarak hurdanızın değerini öğrenebilirsiniz. En güncel fiyatlar için firmamızı telefonla arayarak satmak istediğiniz hurda için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekstra Hurda Demir Fiyatı

    Ekstra demir hurda, demir hurda çeşitlerinden kalın demir hurda ve sac demir hurda çubuk demir hurda, inşaat demir hurdası gibi diğer demir hurda çeşitlerinin karışık olarak toplanması ile oluşturduğu hurda grubuna ekstra demir hurda denir. Ekstra demir hurda; boru hurdaları, sac hurdalar, tel hurdaları, boyu 2 metreyi aşmayan inşaat demiri hurdaları, otomobil parçaları, her türlü demir el aletleri gibi hurda çeşitlerinden oluşur. Hurdacı firmaları arasında ekstra hurda demir için en yüksek fiyat teklifi sunan hurdacı firmasıyız. Ayrıca Türkiye genelinde toptan demir hurda alan hurdacı firmasıyız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button