Hurda Sarı Fiyatları

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Hurda Sarı Fiyatları

Aralık 2, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Hurda sarı güncel fiyatları aşağıda yer almaktadır. En güncel hurda sarı fiyatlarını listeden inceleyebilirsiniz. Hurda sarı fiyatları 2022 güncel listesi. Sarı hurda kg fiyatları ne kadar? Hurda sarı kilosu kaç para? Sarı hurda alan hurdacı? Hurda sarı ile ilgili her tür sorularınızın cevabı bu sayfada yer almaktadır. Hurda sarı alan İstanbul hurdacı firması olarak 7/24 hizmetlerimize devam ediyoruz. Her çeşit sarı hurda alımını adresten ve güncel fiyattan yapıyoruz.

Hurda Sarı Fiyatları

Aralık 2022 İtibari ile Hurda Sarı Güncel Fiyatları

Araiş Sarı Ms-70120,00 TL
Araiş Sarı Ms-64115,00 TL
Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı)105,00 TL
Sarı Külçe Ms58102,00 TL
Çubuk Talaşı Ms5898,00 TL
Kırkambar Sarı92,00 TL
Radyatör (Oto Radyatör)92,00 TL
Su Saati (Sökülmemiş)77,00 TL

Hurda Sarı Alan Hurdacı Firması

Boğaziçi Madencilik hurdacı firması olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde her çeşit hurda sarı alımı yapıyoruz. Araiş sarı Ms-70 hurda, Araiş Sarı Ms-64, Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı) hurda, Sarı Külçe Ms58 hurda, Çubuk Talaşı Ms58 hurda, Kırkambar sarı hurdası, Radyatör (Oto Radyatör) hurdası alım yaptığımız sarı hurda çeşitlerindendir. İstanbul sarı hurda alan yerler arasında ilk sırada yer alıyoruz. Ayrıca Ankara hurda sarı alan hurdacı firmasıyız. İstanbul güncel hurda sarı fiyatı öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda sarı hurda güncel fiyatını söyleyerek sizlere fiyat teklifinde bulunuyoruz. Fiyat teklifimizi kabul ettiğinizde hurdanızı adresinizden alıyoruz. Yerinde ve değerinde her çeşit sarı hurda satmak için hemen firmamızı arayın.

Hurda Sarı Kg Fiyatları

Hurda Sarı kg fiyatı sürekli olarak değişiklik gösterebilir. Bunun için tabloda yer alan fiyatlarımızı takip ederek güncel fiyatları öğrenebilirsiniz. Hurda sarı kg fiyatı hurdanın cinsine göre de değişmektedir. Örneğin Araiş Sarı Ms-70 hurda fiyatı ile Kırkambar Sarı hurda fiyatı farklıdır. Hurda satarken bu ayrıntıya dikkat etmek gerekir. İstanbul hurdacı firması olarak işinde uzman ekiplerimiz ile sizleri bilgilendiriyoruz. Sarı hurdanızın fotoğrafını firmamıza gönderdiğinizde sizlere hurdanın türüne göre fiyat teklifi sunuyoruz. Fiyat teklifinden sonra hurda alımını kapınızdan yapıyoruz.

Sarı Hurda Nedir?

Pirinç ve pirinç alaşımlı hurdalara sarı hurda denir. Sarı hurda rengini içeriğindeki pirinç alaşımından almaktadır. Hurda piyasasında en değerli hurdalardan biridir. İşlenmesi kolay bir metaldir. Bu yüzden kullanım alanı oldukça geniştir. Sarı hurda kapı kollarında, pencere kollarında, musluk başlarında kullanılmaktadır. Geri dönüştürülebilir bir metaldir. Boğaziçi Madencilik olarak her çeşit sarı hurdayı yerinde ve değerinde alıyoruz. Hurda sarı satmak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hurda sarı fiyatları

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button