Balıkesir Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Balıkesir Hurdacı

Mayıs 19, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Balıkesir hurdacıları arasında adresten hurda alan hurdacı firmasıyız. Balıkesir ve tüm ilçelerinde uzun yıllardır hurdacı hizmeti veriyoruz. Öyle ki Balıkesir’de hurdacılık sektöründe akla ilk gelen firma her daim Boğaziçi Madencilik olmuştur. Balıkesir’ de hurdacı olarak sunduğumuz hizmetleri söyle sıralayabiliriz. 7/24 hizmet. Adresten hurda alımı. En güncel hurda fiyatları hizmeti. Hurda karşılığı bina yıkım hizmeti. Hurda karşılığı fabrika sökümü, fabrika bozumu, fabrikalarda makine sökümleri, yer değiştirme hizmeti. Çelik çatı, çelik konstrüksiyon ve diğer çelik yapı sökümleri. Yıkım sonrası moloz nakliye hizmeti. İkinci el inşaat malzemesi alım satım hizmetleri. İkinci el sandviç panel alım satım hizmetleri.

Balıkesir Hurdacı – Balıkesir’de Yüksek Fiyattan Her Tür Hurda Alımı

Balıkesir ve tüm ilçelerinde en güncel fiyatları ile her nevi bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, kablo hurdası, kurşun hurda, çinko hurda, krom hurda, nikel hurda, paslanmaz hurda gibi metal hurda çeşitlerini değerinde alıyoruz. Ayrıca kağıt hurda, plastik hurda, çıkma pvc hurdaları, ikinci el palet, ikinci el inşaat malzemesi ve mutfak eşyaları hurdaları da yüksek fiyatı ile adresten alıyoruz. En güncel fiyatı ile hurda satmak için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamızda ve ana sayfada yer alan telefon numarasını arayın kısa sürede hurdalarınızı nakite çevirin.

Balıkesir Bakır Hurda Alan Firma

Balıkesir’de her çeşit bakır hurda alıyoruz. Öyle ki Soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, levha bakır hurdası, antigron kırma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, tel bakır hurdaları, tek ya da çok damarlı kablo bakır hurdaları, yanmış bakır hurdaları, ana kart hurdaları ve bakır mutfak eşyası hurdalarını değerinde alıyoruz. Ayrıca firmamıza konum attığınızda hurdanızı adresinizden alıyoruz. Bunun için whatsapp iletişim hattımızı kullanabilirsiniz.

Balıkesir’de Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı ve Sökümü

Balıkesir ve ilçelerinde çeşitli sektörlerden birçok fabrika ve çelik yapılı depolar bulunmaktadır. Kullanım ömrünü dolduran bina, tesis, fabrika ve çelik yapılarda yıkım ve söküm işleri yapan Hurdacı firmasıyız. Uzun yılardır Balıkesir’de bina yıkımı fabrika sökümü hizmeti sunuyoruz. Üstelik hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Ayrıca Balıkesir genelinde bir çok referanslarımız mevcuttur. Bina yıkımı için gerekli tüm sertifikalara sahip tecrübeli çalışanlarımız ile kısa sürede iş teslim yapıyoruz. Ayrıca yıkım ve söküm işleri için tüm gerekli araç ve gereçleri sahip olan firmamız Balıkesir’de en güvenilir hizmet veren hurdacı firmasıdır. Bu yüzden istenilen sürede sorunsuz bina yıkım ve fabrika sokumleri için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button