Çanakkale Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Çanakkale Hurdacı

Mayıs 16, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Çanakkale hurdacı firması olarak Çanakkale’de anlık güncel fiyatlar ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Çanakkale merkezinde ve tüm ilçelerinde yüksek fiyatı ile her tür hurda alıyoruz. Ayrıca Çanakkale genelinde bina yıkımı, moloz nakliyesi, fabrika sökümü ve çelik yapıların sökümünü de yapıyoruz.

Çanakkale Hurda Alan Hurdacı

Çanakkale’nin her yerinde hurda alımı için adresinize geliyoruz. Boğaziçi Madencilik olarak Çanakkale’de her türlü bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, kurşun hurdası, sarı hurda, kablo hurdası, kağıt hurda, plastik hurda, krom hurda gibi her nevi hurdayı değerinde ve yerinde alıyoruz. Çanakkale hurdacılar arasında lider konumdayız. Firmamızı aradıktan sonra kısa süre içerisinde adresinize ekip gönderiyoruz. Ayrıca yükleme ya da söküm işleri tecrübeli çalışanlarımız tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Bununla birlikte hurda alımında ödemeyi peşin olarak yapıyoruz.

Çanakkale Hurdacı Telefonu

Çanakkale merkez hurdacı telefonu, Ayvacık hurdacı telefonu, Bayramiç hurdacı telefonu, Biga hurdacı telefonu, Bozcaada hurdacı telefonu, Çan hurdacı telefonu, Eceabat hurdacı telefonu, Ezine hurdacı telefonu, Gelibolu hurdacı telefonu, Gökçeada hurdacı telefonu, Lapseki hurdacı telefonu, Yenice hurdacı telefonu sitemizde yer almaktadır. Bunun için hurdacı sayfasına ya da iletişim sayfasına bakabilirsiniz. Çanakkale merkez başta olmak üzere tüm ilçelerde uzun yıllardır hurdacılık hizmeti yürütüyoruz. Çanakkale’de en yakın hurdacı firması arıyorsanız hemen arayın.

Çanakkale Demir Hurda Alan Yerler

Çanakkale’de demir hurda alan hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çanakkale ve çevresinde her türlü demir hurdayı yüksek fiyatı ile alıyoruz. Her nevi pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası, inşaat demir hurdası, fabrika artığı demir hurdaları yerinde alıyoruz. Ayrıca inşaat sahalarına konteyner bırakıyoruz. Bunun yanında fabrikalara dorse bırakıyoruz. İnşaat alanlarında ve fabrikalarda hurdaların daha düzenli bir şekilde toplanması için ve çevre kirliliğini önlemek adına bu hizmetleri veriyoruz.

Çanakkale’de Güncel Hurda Fiyatları

Çanakkale‘de hurda satmak istiyorsanız en güncel fiyatları öğrenmek için hemen firmamızı arayabilirsiniz. Çünkü Boğaziçi Madencilik Hurdacı firması olarak siz değerli müşterilerimiz için her zaman en güncel fiyat hizmeti sunuyoruz. Günlük olarak hurda piyasasını takip ederek fiyat listemizi sürekli yeniliyoruz. Hurdanızı en güncel fiyatı ile değer kaybı olmadan satmak için bizimle iletişime geçin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button