Avcılar Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Avcılar Hurdacı

Ocak 13, 2023 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Avcılar Hurdacı firmaları arasında yer alan firma olarak Avcılar ve tüm mahallelerinde hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca Avcılar adresten hurda alan hurdacı firmasıyız. Avcılar merkez ve tüm mahallelerinde en yakın hurdacı hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Avcılar hurdacı firması olarak  Avcılar’da bakır hurda alan alımı yapıyoruz. Ayrıca Avcılar genelinde her tür alüminyum hurda, demir hurda, sarı hurda, kablo hurdası alan hurdacı firmasıyız. 

Avcılar’da her çeşit hurda satmak için en yakın hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Boğaziçi Madencilik hurdacı firmamızı arayarak adresten hurda satabilirsiniz. Bunun yanında ücretsiz keşif için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfasında yer alan telefon numarasından hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz.

Avcılar Hurda Alan Yerler

Avcılar’da her çeşit hurda satmak için hurda alan firma arıyorsanız 7/24 hizmet sunuyoruz. Avcılar genelinde adresinden ve değerinde bakır hurda alan firmayız. Ayrıca en güncel fiyatı ile alüminyum hurda alıyoruz. Yüksek fiyattan ve adresten demir hurda, sarı hurda, kablo hurdası alıyoruz. 

Avcılar’da güncel hurda fiyatı hizmeti sunan hurdacılar arasında ilk sıradayız. Bunun yanında her nevi krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca nikel hurda, kurşun hurda alımı da yapıyoruz. İstanbul hurdacı olarak her çeşit hurdayı yerinde ve değerinde alıyoruz. Bunun yanında alım yaptığımız bazı hurda ve türevleri şunlardır; paslanmaz hurda, tel hurda, inşaat demiri hurdası, akü hurdası, plastik hurda, naylon hurda, kağıt hurda, cam hurda, pvc hurdası, jant hurda, pirinç hurda, kalorifer kazanı hurdası, kap kaçak hurdası, mutfak eşyası hurdası, lokanta eşyası hurdalarıdır.

Avcılar En Yakın Hurdacı

Avcılar’da en yakın hurdacı hizmeti verdiğimiz bazı mahalleler aşağıda yer almaktadır. Uzun yıllardır avcılar’da hizmet veren firmamız 7/24 profesyonel hurdacı hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli çalışanlarımız ile kaliteli hurdacı hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

1. Avcılar Merkez Mahallesi

2. Ambarlı Mahallesi

3. Cihangir Mahallesi

4. Gümüşpala Mahallesi

5. Denizköşkler Mahallesi

6. Üniversite Mahallesi

7. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi

8. Firuzköy Mahallesi

9. Tahtakale Mahallesi

10. Yeşilkent Mahallesi
 

Avcılar Bakır Hurda Alımı

Avcılar merkez mahallesi başta olmak üzere tüm mahallelerde bakır hurda alıyoruz. Hurdacı firması olarak her çeşit bakır hurdasını adresinden ve değerinde alıyoruz.

Bakır hurda demir ve alüminyum hurdasına göre değerli bir hurdadır. Avcılar hurdacı olarak her çeşit bakır hurda alımı yaparak ger. dönüşümüne katkı sağlıyoruz. Her tür lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, kırkambar bakır hurda, ttr kırma bakır hurda, antigron bakır hurda, külçe bakır hurda alıyoruz.

Avcılar hurdacı

Avcılar Hurdacı Hurda Bakır Alan Yerler

Avcılar’da hurda bakır alan yerler çok sayıda bulunmaktadır. Ancak güvenilir ve profesyonel hizmet sunan firma sayısı oldukça azdır. Hurda bakır alan yerler arasında en güvenilir hurdacı firmasıyız. Bunun yanında Avcılar’da hurda bakır fiyatlarını yakından takip eden hurdacı firmasıyız. Her çeşit bakır hurda ve türevleri için güncel fiyatları firmamıza sorabilirsiniz.

Avcılar Demir Hurda Alımı

Avcılar demir hurda alan hurdacı firmasıyız. Her tür dkp demir hurda, pik demir hurda, levha demir hurda, inşaat demiri hurdası, teneke demir, çubuk demir hurda satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Alüminyum Hurda Alımı

Avcılar’da her tür araiş Levha Alüminyum Hurda, Alüminyum Profil, Alüminyum Tel, Jant Alüminyum, Teneke alüminyum satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button