Pendik Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Pendik Hurdacı

Ocak 7, 2023 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Pendik hurdacı firması Boğaziçi Madencilik olarak Pendik civarı her çeşit hurdayı yerinde ve değerinde alıyoruz. Başta Yenişehir Mahallesi hurdacı, Kavakpınar Mahallesi hurdacı, Kaynarca Mahallesi hurdacı, Velibaba Mahallesi hurdacı, Fevzi Çakmak Mahallesi hurdacı, Kurtköy Mahallesi hurdacı, Güzelyalı Mahallesi hurdacı, Esenler Mahallesi hurdacı olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Pendik’te en güncel fiyattan her tür hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca Pendik Hurdacılık faaliyetlerimiz haftanın 7 günü ve her saati devam etmektedir.

Pendik hurdacı

Bunun yanında Pendik hurdacı olarak güncel hurda fiyatları hizmeti, hurda karşılığı bina yıkımı ve sökümü de sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Hurda karşılığı fabrika sökümü ve iş yeri yıkımı ve sökümü, fabrikalarda makine sökümleri, bozumları, yenileme ve yer değiştirme hizmeti de veriyoruz. Çelik çatı, çelik konstrüksiyon ve diğer çelik yapılı bina sökümleri ve yıkım sonrası moloz nakliye hizmetleri, ikinci el inşaat malzemesi alım satım hizmetleri, ikinci el sandviç panel alım satımı da sunduğumuz bazı hizmetlerdendir.

Pendik Hurda Alan Hurdacı Firma

Pendik hurdacı firması olarak tüm mahallelerinde en güncel fiyattan her tür bakır hurda, kablo hurdası, demir hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, kurşun hurda, çinko hurda, krom hurda, nikel hurda, paslanmaz hurda gibi metal hurdaları yerinde ve değerinde alıyoruz. Ayrıca kağıt hurda, karton hurda, plastik hurda çeşitleri, pvc kapı pencere hurdaları da almaktayız. Bunun yanında ikinci el palet, ikinci el inşaat malzemesi alıyoruz. Ayrıca mutfak eşyaları hurdalarını da hurda piyasasına göre en yüksek fiyattan ve adresinizden alıyoruz. Yüksek fiyattan yerinde ve değerinde her çeşit hurda satmak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bunun için  web sayfamızda yer alan telefon numarasını bir tıklama ile arayarak hemen hurdanızı nakite çevirebilirsiniz.

Pendik hurda alan hurdacı firması
Pendik hurda alan hurdacı firması

Pendik Bakır Hurda Alımı

Her tür soyma bakır hurda, levha bakır hurda, antigron kırma bakır hurda, lama bakır hurda, kırkambar bakır hurda, tek ya da çok damarlı kablo bakır hurdaları, yanmış kablo bakır hurdaları, tel bakır hurdalar, bilgisayar ve diğer elektronik cihazların ana kart hurdaları ve bakır mutfak eşyası hurdalarını değerinde alıyoruz. Pendik hurdacı firması olarak adresten bakır hurda alımı yapıyoruz. Bunun için firmamızı aramanız yeterlidir. Firmamızı aradıktan kısa süre sonra adresinize geliyoruz. Daha sonra bakır hurda çeşidine göre fiyat teklifi sunuyoruz. Anlaşma halinde yükleme işlemi yaparak sizin belirlediğiniz herhangi bir kantarda şeffaf tartım işlemini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca ödemeyi peşin ve nakit olarak yapıyoruz. Pendik bakır hurda alan hurdacılar arıyorsanız hemen arayın hurdanızı en yüksek ve en güncel fiyatı ile nakite çevirin.

Pendik hurdacı

Bunun yanında ana sayfada yer alan whatsapp iletişim numarasını arayarak firmamıza hurdanızın fotoğrafını gönderebilirsiniz. böylece hurda çeşidine ve kalitesine göre sizlere net fiyat teklifinde bulunuyoruz. Boğaziçi Madencilik olarak 7/24 hizmet veren hurdacı firmasıyız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button