Bağcılar Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Bağcılar Hurdacı

Şubat 10, 2023 hurdacı 0
Beylikdüzü Hurdacı

Bağcılar Hurdacı firması Boğaziçi Madencilik olarak adresten her tür hurda alımı yapıyoruz. Bağcılar’ın tüm mahallelerinde her tür hurdayı yerinde ve değerinde alıyoruz. Bu yüzden bağcılar genelinde kapıdan hurda satmak için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

Bağcılar Hurda Alımı

Bağcılar’da her çeşit hurda alan firmalar arasındayız. Öyleki bağcılar ve civarında her tür bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda, kablo hurdası, hurda sarı, paslanmaz hurda, kurşun hurda, cam hurda, kağıt hurda, plastik hurda alımı yapıyoruz.

Bağcılar’da hiçbir zahmete girmeden kolay bir şekilde hurda satmak için Bağcılar hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda bulunduğunuz konuma geliyoruz.

Her çeşit hurdanızı o günkü güncel fiyatı ile değerinde alıyoruz. Ayrıca Boğaziçi Madencilik olarak her zaman en yüksek hurda fiyatı teklifi sunuyoruz.

Alım yaptığımız bazı bakır hurda çeşitler; Soyma bakır hurda, lama bakır hurda, antigron kırma bakır hurda, kırkambar bakır hurda, külçe bakır hurda, bakır talaşı hurdası ve bakır mutfak eşyaları hurdasıdır.

Yüksek fiyattan alım yaptığımız alüminyum hurda çeşitleri; araiş levha alüminyum hurdası, profil alüminyum hurdası, jant alüminyum hurdaları, tel alüminyum hurdası, alüminyum içecek kutuları hurdalarıdır.

Güncel fiyatı ile alım yaptığımız bazı demir hurda ç.eşitleri ise şöyledir; dkp demir hurda, pik demir hurda, inşaat demiri hurdaları, ekstra demir hurda, toplama demir hurda, demir talaşı hurdasıdır.

Adresinizden alım yaptığımız bazı hurda sarı çeşitleri ise şöyledir; araiş sarı hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdaları, sarı oto radyatör hurdaları, su saati hurdaları, çubuk sarı talaş hurdalarıdır.

Bağcılar Hurda Fiyatları

Bağcılar hurdacı firması olarak her çeşit hurdanın anlık olarak güncel fiyatlarını takip ediyoruz. Hurda satmadan önce o günkü değerini öğrenmek için hemen firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Hurdacı firmamızı aradığınızda istediğiniz hurdanın anlık değerlerini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Bağcılar’da en yüksek fiyat teklifi veren hurdacı firmasıyız. Hurda fiyatları piyasasına göre hurda alımlarını yüksek fiyattan yapıyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden daha önemlidir.

Bağcılar hurdacı telefonu arıyorsanız sizlere 7/24 hizmet sunuyoruz. İstanbul Bağcılar’da tüm mahallelerde her nevi hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz.

Bağcılar Hurdacı Hurda Bakır Alan Yerler

Bağcılar’da her çeşit hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda alımlarını adresinden ve değerinde yapıyoruz. Her çeşit soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, antigron bakır hurdası, külçe bakır hurdası, ttr bakır hurdası alıyoruz.

Hurda bakır alımlarında yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Ev iş yeri yada depolarınızda bulunan her tür bakır hurdanızı yerinde alıyoruz. Hurda bakır fiyatları borsasına göre yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

Hemen hurdacı firmamızı arayarak hurda bakır için fiyat sorabilirsiniz. Firmamızın verdiği fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda kısa sürede gelerek hurdanızı kapınızdan alalım.

Bağcılar Hurdacı
Bağcılar Hurdacı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button