Ankara Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Ankara Hurdacı

Eylül 13, 2022 Hurda Fiyatları 0
ankara hurdacı

Ankara Hurdacı firması Boğaziçi Madencilik A.Ş 30 yıldır özellikle Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan ve Yenimahalle ilçeleri başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Hurdacı olarak Ankara’nın bir çok ilçelerinde hurda toplama merkezlerimiz bulunmaktadır. Ankara’nın en köklü hurdacı firması olarak sunduğumuz hizmetlerden bazıları;

7/24 hurdacı hizmeti

Adresten hurda alımı

Nakit ödeme

Güncel hurda fiyatları hizmeti

Şeffaf tartım

Güvenilir hurdacı hizmeti

Bina yıkımı

Fabrika yıkımı ve sökümü

İkinci el malzeme alım satımı

Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sökümü

Moloz nakliye hizmetleridir.

7/24 Hurdacı Hizmeti

Ankara genelinde 7/24 hurdacı hizmeti sunuyoruz. İşinde uzman çalışanlarımız ve geniş araç filomuz ile profesyonel hurdacı hizmet sunuyoruz. Çevre kirliliğini önleyerek geri dönüşüme katkı sunuyoruz. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizden geri dönüşümü yapılabilecek her tür hurdayı değerinde alarak geri dönüşüm fabrikalarına iletiyoruz. Böylece ülke ekonomisine de katkı sağlamış oluyoruz. Hurdacı firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Çünkü Ankara hurdacı firması olarak haftanın her günü 24 saat hizmet veriyoruz. Hurdacı firmamıza web sitemizde yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca whatsaap ve kurumsal mail adresimizi kullanarak da firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Ankara hurdacı olarak tüm ilçelerde adresten hurda alımı yapıyoruz. Her tür hurdanızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Ayrıca ücretsiz keşif de yapıyoruz. Bunun için hurda satmak istediğinizde keşif için adresinize geliyoruz. Hurda çeşidine ve miktarına göre fiyat teklifi sunuyoruz. Fiyat teklifimizi kabul ettiğinizde sizin belirlediğiniz herhangi bir kantar da şeffaf ölçüm yapıyoruz. Ödemeyi peşin ve nakit olarak yapıyoruz. Ayrıca dilerseniz imkanınız ölçüsünde hurdanızı satmak için iş yerimize de getirebilirsiniz.

ankara hurdacı

Nakit Ödeme

Hurdacı firmamız hurda alımında daima nakit ödeme yapmaktadır. Hurdanızı anında nakite çevirmenin en kolay yolu Boğaziçi Madencilik hurdacı firmamızla iletişime geçmektir. Her tür bakır hurda, krom hurda, sarı hurda, kablo hurdası, demir hurda, alüminyum hurda, nikel hurdasını en güncel fiyatı ile satın alıyoruz. Ayrıca hurdacı firmamız Ankara hurdacıları arasında her zaman en yüksek fiyat teklifi veren hurdacı firmasıdır. En yüksek fiyattan her tür hurda satmak için hemen arayın!

Ankara Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları hizmeti en temel hizmetlerimizdendir. Ankara hurda borsası güncel fiyatlarını anlık olarak takip ederek siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. Ankara’da her tür güncel bakır hurda fiyatı, hurda sarı güncel fiyatı, hurda kablo günce fiyatı, güncel demir hurda fiyatı, güncel alüminyum hurda fiyatı, güncel nikel hurda fiyatları, güncel krom hurda fiyatları, güncel kağıt karton hurda fiyatı, güncel plastik hurda fiyatlarını öğrenmek için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

ankara hurdacı

Ankara Bina Yıkımı ve Fabrika Sökümü Yapan Hurdacı

Ankara‘da her tür bina yıkımı ve fabrika sökümü yapan firmayız. Şehir merkezinde ya da kırsal bölgelerde bulunan her tür bina yıkımını gücen içerisinde gerçekleştiriyoruz. İşinde uzman ekiplerimiz ile sorunsuz ve zamanında iş telimi yapıyoruz. Ayrıca her tür bina yıkım ve söküm işlerini hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Bu yüzden hurda karşılığı olarak her tür bina yıkım ve söküm işleri için hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button