Karabük Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Karabük Hurdacı

Eylül 19, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Karabük hurdacı firması Boğaziçi Madencilik, Karabük genelinde hizmet veriyoruz. Karabük’te en güncel fiyattan her tür hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca Karabük ve tüm ilçelerinde 7/24 hizmet sunuyoruz. Bunun yanında Karabük hurdacı olarak adresten hurda alımı, güncel hurda fiyatları hizmeti, hurda karşılığı bina yıkımı ve sökümü de sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Ayrıca hurda karşılığı fabrika ve iş yeri sökümü, fabrikalarda makine sökümleri, yer değiştirme hizmeti de veriyoruz. Çelik çatı, çelik konstrüksiyon ve diğer çelik yapılı bina sökümleri ve yıkım sonrası moloz nakliye hizmetleri, ikinci el inşaat malzemesi alım satım hizmetleri, ikinci el sandviç panel alım satımı da sunduğumuz bazı hizmetlerdendir.

Karabük Hurdacı Hurda Alımı

Karabük merkezinde, tüm ilçelerinde ve tüm mahallelerinde en güncel fiyattan her tür bakır hurda, kablo hurdası, demir hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, kurşun hurda, çinko hurda, krom hurda, nikel hurda, paslanmaz hurda gibi metal hurdaları yerinde ve değerinde alıyoruz. Ayrıca kağıt hurda, karton hurda, plastik hurda çeşitleri, pvc kapı pencere hurdaları da almaktayız. Bunun yanında ikinci el palet, ikinci el inşaat malzemesi alıyoruz. Ayrıca mutfak eşyaları hurdalarını da hurda piyasasına göre en yüksek fiyattan ve adresinizden alıyoruz. Yüksek fiyattan yerinde ve değerinde her çeşit hurda satmak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bunun için  web sayfamızda yer alan telefon numarasını bir tıklama ile arayarak hemen hurdanızı nakite çevirebilirsiniz.

Karabük Bakır Hurda Alımı

Her tür soyma bakır hurda, levha bakır hurda, antigron kırma bakır hurda, lama bakır hurda, kırkambar bakır hurda, tek ya da çok damarlı kablo bakır hurdaları, yanmış kablo bakır hurdaları, tel bakır hurdalar, bilgisayar ve diğer elektronik cihazların ana kart hurdaları ve bakır mutfak eşyası hurdalarını değerinde alıyoruz. Karabük hurdacı firması olarak adresten bakır hurda alımı yapıyoruz. Bunun için firmamızı aramanız yeterlidir. Firmamızı aradıktan kısa süre sonra adresinize geliyoruz. Daha sonra bakır hurda çeşidine göre fiyat teklifi sunuyoruz. Anlaşma halinde yükleme işlemi yaparak sizin belirlediğiniz herhangi bir kantarda şeffaf tartım işlemini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca ödemeyi peşin ve nakit olarak yapıyoruz. Karabük bakır hurda alan hurdacılar arıyorsanız hemen arayın hurdanızı en yüksek ve en güncel fiyatı ile nakite çevirin!

Karabük Bina Yıkımı Yapan Hurdacı Firmaları

Karabük’te kullanım ömrünü dolduran eski bina, iş yeri, fabrika, depo yıkımı yapıyoruz. Depreme dayanıksız kentsel dönüşüm kapsamına alınan bölgelerde bina yıkım ve söküm hizmeti sunuyoruz. Üstelik her tür bina yıkım ve söküm işlerini dilerseniz hurda karşılığı olarak yapıyoruz. Her türlü güvenlik önlemlerini alarak tecrübeli ve işinde uzman çalışanlarımız ile güvenilir yıkım hizmeti sunuyoruz. Belirlenen süre içerisinde sorunsuz şekilde yıkımı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca müşterilerimiz isteğine göre hurda karşılığı olarak moloz nakliyesi yapıyoruz. Yıkım sonrası ortaya çıkan molozları belediyelerin belirlediği moloz döküm bölgelerine taşıyoruz. Profesyonel bina yıkımı hizmeti almak için hemen hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button