İzmir Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

İzmir Hurdacı

Eylül 3, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

İzmir Hurdacı Boğaziçi Madencilik, İzmir ve civarında adresinden her tür hurda alımı yapmaktayız. Özellikle Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıdere başta olmak üzere İzmir’in tüm ilçelerinde yerinde ve değerinde hurda alımı yapıyoruz. Her tür bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, kablo hurdası, krom hurda, paslanmaz hurda, çinko hurda, kurşun hurda gibi metal hurda çeşitlerini satın alıyoruz. Ayrıca kağıt hurda, plastik hurda, akü hurdası, klima hurdası, kombi hurdası, kalorifer yıkım hurdaları, çıkma pvc hurda, ahşap hurda, cam hurda, fabrika atığı hurdaları da yerinde ve değerinde alıyoruz.

İzmir Hurdacı Adresten Hurda Alımı

İş yerlerinde, evde, depolarda, sanayi bölgelerinde, fabrikalarda birikmiş hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Ayrıca güneş enerjileri, klima, kombi, kalorifer petek hurdalarınızı yerinde sökümünü yaparak satın alıyoruz. Üstelik kentsel dönüşüm kapsamına giren binalarınızda yıkım öncesi pimapen, ahşap, demir cam pencere ve kapı sökümü yapıyoruz. Ayrıca alüminyum ve sac çatı sökümlerini hurda karşılığı yaparak peşin ödeme yapıyoruz. Yerinde ve değerinde her tür hurdanızı anında nakite çevirmek için hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bunun için web sitemizde yer alan telefon numarası ya da whatsapp iletişim yoluyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Her tür metal, plastik ve kağıt hurdanızı güncel fiyattan satmak için hemen arayın! Çünkü İzmir hurdacı firmaları arasında en yüksek fiyat teklifini firmamız vermektedir.

İzmir Güncel Hurda Fiyatları

İzmir’de hurda satmadan önce aşağıda yer alan hurda fiyatları tablosuna bakabilirsiniz. Çünkü hurda fiyatları günlük olarak değişiklik gösterir. Bu yüzden hurdanızı en güncel fiyatı ile satmak için hurda fiyatları listesini inceleyin. Yine de en doğru ve en güncel hurda fiyatı için hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Hurda Bakır Fiyatları;

Lama Bakır Hurdası145,00 ₺/Kg
Soyma Bakır Hurdası145,00 ₺/Kg
Kırkambar (Yanık Boru) Bakır Hurdası130,00 ₺/Kg
Külçe Bakır135,00 ₺/Kg
TTR Kırma Bakır Hurdası140,00 ₺/Kg
Bakır Talaş Hurdası115,00 ₺/Kg

İzmir Hurda Demir Fiyatları

Güncel hurda demir fiyatlarına aşağıdaki listeden bakabilirsiniz. Ayrıca listede yer almayan diğer hurda demir çeşitleri için firmamızı arayabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz. Ayrıca whatsapp üzerinden de firmamıza mesaj atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

DKP Hurda Demir7,00 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir7,00 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,00 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası4,50 ₺/Kg
Toplama Hurda5,40 ₺/Kg
Teneke Hurda3,00 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası3,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası5,00 ₺/Kg

İzmir Hurda Alüminyum Fiyatları

Alüminyum hurda fiyatları günden güne değişiklik gösterir. Çünkü döviz kuruna bağlı olarak hurda fiyatları değişmektedir. Bu yüzden en güncel fiyatlar için firmamızla iletişime geçin!

Hurda Tel Alüminyum41,00 ₺/Kg
Hurda Araiş Alüminyum36,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa37,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant37,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil35,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston35,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert24,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş22,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör22,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu19,50 ₺/Kg

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button