Tekirdağ Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Tekirdağ Hurdacı

Mayıs 12, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Tekirdağ hurdacı firması olarak Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde en yakın hurdacı hizmeti sunuyoruz. Tekirdağ’ın en büyük hurdacı firması Boğaziçi Madencilik uzun yıllardır Tekirdağ genelinde hurda alımı, bina yıkımı, fabrika sökümü işleri gerçekleştirmektedir. Kurumsal hurdacı firması olarak önceliğimiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Tekirdağ’da tüm hurdacılık işleri için hemen firmamızı arayın.

Tekirdağ’da Her Nevi Hurda Alan Hurdacı Firması

Tekirdağ Merkez, Çorlu, Ergene, Çerkezköy, Saray, Şarköy, Malkara, Hayrabolu, Muratlı, Marmaraereğlisi ilçelerinde hurda alıyoruz. Hurda alımını her zaman en güncel fiyatı ile yapıyoruz. Ayrıca o günkü değeri ile en yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Tekirdağ Merkez’de bakır hurda satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bunun yanında en güncel bakır hurda fiyatlarını da en doğru şekilde firmamızdan öğrenirsiniz.

Tekirdağ Bakır Hurda Alan Hurdacı

Tekirdağ’da her nevi bakır hurda alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurdası, kablo bakır hurdası, levha bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, antigron kablo hurdası satmak için Tekirdağ Hurdacısı firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Hurdacı Telefon Numarası

Çorlu hurdacı telefon numarasına sitemizden ulaşabilirsiniz. Tekirdağ‘da en yakın hurdacı telefon numarası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü Tekirdağ hurdacı firmamız en kısa sürede adrese gelen hurdacı firmasıdır. Ev, iş yeri ya da depolarınızda hurda satmak için konum atmanız yeterlidir. Ayrıca fabrikalarda imalat artığı hurda alımı da yapıyoruz. Tekirdağ’da hurda alan hurdacı firması olarak adresten hurda alımı yapıyoruz.

Tekirdağ’da Hurda Kablo Alımı

Her türlü antigro kablo hurda, elektrik kablo hurdaları, telefon kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Hurda kablolarda bakır ve plastik bulunmaktadır. Bazı kablo hurdalarda bakır miktarı çok az bazılarında ise çok fazladır. Bu yüzden Kablo hurda alımlarında fiyatlar kablo hurdanın içerdiği bakır miktarına göre değişiklik gösterebilir. Tek damarlı kablolarda ve çok damarlı kablolarda bulunan bakır miktarına göre değerinde fiyat teklifi sunuyoruz.

Tekirdağ Güncel Hurda Fiyatları

Tekirdağ’da anlık hurda fiyatlarına Boğaziçi Madencilik‘ten ulaşabilirsiniz. Hurda fiyatları sıklıkla değişiklik gösterir. Bu yüzden hurda satışlarında zarar etmemek için güncel fiyatı ile satmak gerekir. En güncel fiyatlara ise en doğru şekilde Tekirdağ hurdacı firmamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button