Konya Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Konya Hurdacı

Ağustos 16, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Konya Hurdacı Boğaziçi Madencilik olarak Konya genelinde hizmet sunuyoruz. Konya’nın en büyük hurdacı firması olarak sunduğumuz bazı hizmetler şöyledir;

  1. Her Tür Hurda Alımı
  2. Konya Güncel Hurda Fiyatları Hizmeti
  3. Adresten Hurda Alımı
  4. Konya En Yakın Hurdacı Hizmeti
  5. Konya Bina Yıkımı ve Sökümü

Konya Hurdacı Hurda Alımı

Konya genelinde her tür metal, kağıt ve plastik hurda alımı yapıyoruz. Alım yaptığımız bazı metal hurda çeşitleri, demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, çinko hurda, krom hurda, kurşun hurdası, kablo hurdasıdır. Bunun yanında her tür kağıt hurda alımı da yapmaktayız. Alım yaptığımız kağıt hurdalar a4 fotokopi kağıdı, hurda karton bardak, gazete hurdaları, peçete kağıdı, okul kitapları, beyaz kağıt, değişik renk kağıt hurdalarıdır. Ayrıca hurda şeffaf naylon, hurda polipropilen moblen, hurda pet şişe, hurda pleksi karışık, hurda abs plastik ise alım yaptığımız plastik hurda çeşitlerindendir. Yerinde ve değerinde her tür hurda satmak için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz.

konya hurdacı

Konya Güncel Hurda Fiyatları

Boğaziçi Madencilik hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları hizmeti sunuyoruz. Merak ettiğiniz tüm hurdalar için güncel fiyatları anlık olarak firmamızdan öğrenebilirsiniz. Konya güncel bakır hurda fiyatları, güncel alüminyum hurda fiyatları, güncel demir hurda fiyatları, güncel sarı hurda fiyatları için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca Konya güncel kablo hurda fiyatları için de firmamızı arayabilirsiniz.

Sürekli değişen hurda fiyatlarını firmamızla takip edin. Çünkü hurdacı firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman en güncel fiyat hizmeti sunmaktadır. Günlük hurda fiyatlarını merkezinden, Konya hurda borsasından anlık olarak takip ederek sizlere en doğru rakamları sunuyoruz. Bu yüzden hemen arayarak en güncel fiyatları firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Adresten Hurda Alımı

Konya merkezinde ve tüm ilçelerde adresten hurda alım hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Konya hurdacı firması olarak 7/24 hurda alım hizmeti veriyoruz. Bu yüzden haftanın 7 günü yerinde hurda satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Evinizde ya da iş yerlerinizde hurda satmak artık çok kolay. Çünkü hurdacı firmamız hurda alımı için kapınıza geliyor. Ayrıca Konya’da depo, fabrika ve inşaat sahalarında da toplu hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Biriken her tür hurdanızı kısa sürede satmak için firmamızı arayın. Uzman ekiplerimiz ile profesyonel hurda sökümü, yükleme ve taşıma hizmeti sunuyoruz. Konya ve ilçelerinden hemen arayarak her çeşit hurdanızı anında nakite çevirin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button