Kadıköy Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Kadıköy Hurdacı

Kasım 2, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Kadıköy hurdacı firması olarak yerinde ve değerinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Kadıköy’ün en eski hurdacı firması olarak 30 yılı aşkın süredir tüm mahallelerde hurdacı hizmeti sunuyoruz. Kadıköy’de hurdacı olarak sunduğumuz bazı hizmetlerimiz şöyledir;

Her tür hurda alımı.

Güncel hurda fiyatları hizmeti.

7/24 hurdacı hizmeti.

Nakit ödeme.

Bina yıkımı ve söküm hizmeti.

Hurda karşılığı moloz nakliye hizmeti.

Kadıköy Hurda Alan Hurdacı Firması

Kadıköy’ün en büyük hurdacı firması olarak Kadıköy ve civarında her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Her çeşit hurdanızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Öyle ki Kadıköy’de en yüksek fiyat teklifi veren hurdacı firmasıyız. Hurda fiyatlarını günlük olarak merkezinden takip ederek hurda alımında güncel fiyatları kullanıyoruz. Böylece müşterilerimiz hurdalarını güncel değeri ile satmış oluyorlar. Ayrıca her çeşit hurda için ücretsiz keşif yapıyoruz. Firmamızı aradığınızda adresinize gelerek ücretsiz keşif yapıyor ve sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Hurda çeşidine ve miktarına göre hurdanızın güncel değerinde fiyat teklifinde bulunuyoruz. Kadıköy hurda alan hurdacı firması arıyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Kablo hurdası alan hurdacı firmasıyız. Kadıköy’de her tür kablo hurdasını değerinde alıyoruz. Güncel kablo hurdası fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Dilerseniz kablo hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Ayrıca tek damarlı ve çok damarlı kablo hurda çeşitlerinde tam fiyat teklifi sunmamız için firmamıza fotoğraf atabilirsiniz. Hemen arayın kablo hurdanızı en yüksek fiyattan yerinde alalım.

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Bakır Hurda Alan Hurdacı

Her çeşit bakır hurdası alımı yapıyoruz. Kadıköy’de bakır hurda alan hurdacılar arasında en çok tercih edilen firmayız. Ayrıca Kadıköy’de uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bunun yanında birçok iş yeri ve kamu kurumları ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Kadıköy’ün en güvenilir hurdacı firmasıyız. Her çeşit hurda alımını şeffaf ölçüm yaparak güncel değeri ile alıyoruz. Bu yüzden bakır hurda satmak için hemen hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Alüminyum Hurda Alan Hurdacı

Kadıköy’de Alüminyum Hurda Bakırlı Petek, Hurda Alüminyum Profil, Hurda Alüminyum Talaşı, Hurda Alüminyum Araiş, Hurda Alüminyum Jant, Hurda Alüminyum Tel, Hurda Alüminyum Kutu gibi her tür alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Boğaziçi Madencilik hurdacı firması olarak en çok alım yaptığımız hurdalar arasında alüminyum hurdası da yer almaktadır. Ayrıca alüminyum alımını adresinden ve yerinde yapıyoruz. Bununla birlikte yükleme işlerini de firmamız çalışanları yapmaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimiz hiçbir zahmete girmeden hurdanızı satmış oluyorsunuz.

Kadıköy Hurdacı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button