Isparta Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Isparta Hurdacı

Ağustos 7, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Isparta hurdacıları arasında yerinde ve değerinde hurda alan hurdacı firmasıyız. Isparta ve tüm ilçelerinde uzun zamandır hurdacı olarak hizmet sunuyoruz. Öyle ki Isparta’da hurdacı denince akla ilk gelen firma her daim Boğaziçi Madencilik olmuştur. Isparta’da hurdacı olarak sunduğumuz hizmetleri söyle sıralayabiliriz. 7/24 profesyonel hizmet. Adresinden değerinde hurda alımı. Güncel hurda fiyatları hizmeti. Bunun için firmamızı arayarak istediğiniz hurdanın anlık güncel fiyatını sorabilirsiniz. Ayrıca hurda karşılığı bina yıkım hizmeti de sunduğumuz hizmetler arasındadır. Hurda karşılığı fabrika sökümü, fabrika bozumu, fabrikalarda makine sökümleri, yer değiştirme hizmeti. Çelik çatı, çelik konstrüksiyon ve diğer çelik yapı sökümü hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca yıkım sonrası moloz nakliye hizmeti veriyoruz. İkinci el inşaat malzemesi alım satım hizmetleri. İkinci el sandviç panel alım satım hizmetleri de yine sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Isparta hurdacı

Isparta Hurda Alan Hurdacı

Isparta ve tüm ilçelerinde en güncel fiyatları ile her nevi bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, kablo hurdası, kurşun hurda, çinko hurda, krom hurda, nikel hurda, paslanmaz hurda gibi metal hurda çeşitlerini değerinde alıyoruz. Ayrıca kağıt hurda, plastik hurda, çıkma pvc hurdaları, ikinci el palet, ikinci el inşaat malzemesi ve mutfak eşyaları hurdaları da yüksek fiyatı ile adresten alıyoruz. En güncel fiyatı ile hurda satmak için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamızda ve ana sayfada yer alan telefon numarasını arayın kısa sürede hurdalarınızı nakite çevirin.

Isparta Bakır Hurda Alımı

Isparta’da her çeşit bakır hurda alıyoruz. Öyle ki soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, levha bakır hurdası, antigron kırma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, tel bakır hurdaları, tek ya da çok damarlı kablo bakır hurdaları, yanmış bakır hurdaları, ana kart hurdaları ve bakır mutfak eşyası hurdalarını değerinde alıyoruz. Ayrıca firmamıza konum attığınızda hurdanızı adresinizden alıyoruz. Bunun için whatsapp iletişim hattımızı kullanabilirsiniz.

Isparta Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Yapan Hurdacı Firması

Isparta ve ilçelerinde çeşitli sektörlerden birçok fabrika ve çelik yapılı depolar bulunmaktadır. Kullanım ömrünü dolduran bina, tesis, fabrika ve çelik yapılarda yıkım ve söküm işleri yapan Hurdacı firmasıyız. Uzun yılardır Isparta’da bina yıkımı fabrika sökümü hizmeti sunuyoruz. Üstelik hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Ayrıca Isparta genelinde bir çok referanslarımız mevcuttur. Bina yıkımı için gerekli tüm sertifikalara sahip tecrübeli çalışanlarımız ile kısa sürede iş teslim yapıyoruz. Ayrıca yıkım ve söküm işleri için tüm gerekli araç ve gereçleri sahip olan firmamız Isparta’da en güvenilir hizmet veren hurdacı firmasıdır. Bu yüzden istenilen sürede sorunsuz bina yıkım ve fabrika sökümleri için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button