Hurda Krom Fiyatları

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Hurda Krom Fiyatları

Aralık 21, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Hurda krom fiyatları aşağıda listelenmiştir.

Güncel Hurda Krom Fiyatı için telefon numaramızı arayın!

Hurda krom alımında en yüksek fiyat teklifi veren hurdacı firmasıyız. Bu yüzden hurdacı firmamızdan fiyat teklifi almadan hurdanızı satmayın.

Güncel Hurda Krom Fiyatları

Hurda Krom Fiyatları
Hurda 304 Krom26,00 TL
Hurda 304 Krom Talaşı20,00 TL
Hurda 316 Krom32,00 TL
Hurda 316 Krom Talaşı22,00 TL
Hurda 310 Krom28,00 TL
Hurda 310 Krom Talaşı22,00 TL
Hurda Paslanmaz 430 Krom10,00 TL
Hurda Paslanmaz 201 Krom10,00 TL
Hurda Paslanmaz 202 Krom10,00 TL
Anot Nikel %99134,00 TL

Hurda Krom Alımı

Hurda krom alan hurdacı firmasıyız. Türkiye genelinde her çeşit paslanmaz hurda krom alımı yapıyoruz. Krom hurda değerli hurda çeşitlerinden biridir. Güncel fiyatları yukarıda tabloda yer almaktadır. Bunun yanında anlık en güncel fiyatları öğrenmek için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Ayrıca hurdacı firmamıza whatsapp üzerinden fotoğraf gönderebilirsiniz. Böylece satmak istediğiniz krom hurdasına fiyat teklifinde bulunuyoruz. Hurda krom alımı için adresinize geliyoruz. Çünkü adresten hurda alan hurdacı firmasıyız. İstanbul ve çevre illerinde her çeşit hurda kromu yerinden ve değerinde alıyoruz.

Hurda Krom Nedir?

Krom metallerin alaşımında kullanılarak sağlamlık sağlar. Zırhlı araç yapımında kullanılır. Özellikle nikel metali ile beraber kullanıldığında çelik elde edilir. Çelik paslanmaz bir metaldir. Günümüzde bir çok kullanım alanı vardır. Krom alaşımlarında kimyasal bozulmaya ve paslanmaya karşı dayanıklılık sağlanır. Boğaziçi Madencilik olarak güncel fiyatı ile her çeşit paslanmaz krom hurda alıyoruz.

Hurda Krom Kg Fiyatı

Hurda krom kg fiyat listesi yukarıda bulabilirsiniz. Krom hurda fiyatı günden güne değişiklik göstermektedir. Bu yüzden hurdanızı satmadan önce firmamızı arayabilirsiniz. Bizi aradığınızda sizlere en güncel fiyatları söyleriz. Hurda fiyatları piyasasına göre o günkü anlık hurda krom alım ve satım fiyatları öğrenebilirsiniz. Böylece hurdanızı değerinde satarsınız. İstanbul hurdacı firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu yüzden müşterilerimize en güncel hurda fiyatları hizmeti sunuyoruz. Ayrıca İstanbul ve çevre illerinde en yüksek fiyattan hurda alımı garantisi veriyoruz. Adresinden ve değerinde hurda krom satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button