Hurda Bakır Fiyatları

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Hurda Bakır Fiyatları

Nisan 20, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Hurda bakır fiyatları güncel listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. İstanbul hurdacı firması olarak hurda fiyatları borsasını sizler için sürekli takip ederek en güncel hurda fiyatları hizmeti sunuyoruz. İstanbul’da merkezinden anlık olarak takip ettiğimiz güncel fiyatları Türkiye genelinde hizmete sunuyoruz.

hurda bakır fiyatları

2024 Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatı günden güne değişiklik gösterebilmektedir. Çünkü güncel hurda fiyatları döviz kurundan etkilenmektedir. Bu yüzden en güncel fiyatlar için sitemizde bulunan telefon numarasından firmamızı arayıp günlük olarak en güncel bakır fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Soyma Bakır148,00 TL
Lama Bakır İmalat Artığı (Elektrolitik)148,00 TL
Antkron Kırma (Kalın kırma)148,00 TL
Ttr Kırma (İnce Kırma)148,00 TL
Külçe Bakır %98137,00 TL
Bakır Talaşı136,00 TL
Kırkambar Kırma Bakır136,00 TL
Kırkambar Bakır134,00 TL

Hurda Bakır Kilosu Ne Kadar?

Bakır hurda kilogram fiyatları yukarıda listede yer almaktadır. Ancak bu fiyatlar zamanla değişiklik gösterebilmektedir. Hurda bakır kilosu ne kadar? Bakır hurda kg fiyatı kaç para? Diye merak ediyorsanız hemen İstanbul Hurdacı Firmamızı arayın. Hurda bakır türüne göre sizlere en güncel fiyat teklifinde bulunuyoruz. Hurda bakır satmak isteyen biri genel olarak şu soruları merak etmektedir;

Bakır hurda fiyatı

Bakır kablo hurda fiyatı

Soyma bakır fiyatı

Bakır kilo fiyatı

Soyma bakır hurda fiyatı

Lama bakır hurda fiyatı

Kırkambar bakır hurda fiyatı

Hurda kablo fiyatları

Bakır talaşı fiyatı

Kırma bakır fiyatı

bakır hurda fiyatları

Bunun gibi sorularınıza cevap almak için hemen hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Çünkü tüm bakır hurda türleri için en güncel fiyatı en doğru şekilde firmamızdan öğrenirsiniz.

Soyma Bakır Hurda Fiyatı

Soyma bakır hurda kablo bakır hurdanın plastik kısmından ayrılması ile ortaya çıkan bakır hurda türüdür. En değerli bakır hurda türlerinden biridir. Çünkü iletişim hatlarında kullanıldığı için saf bakıra en yakın hurda soyma bakır hurdadır. Soyma bakır hurdasına fiyat teklifi almak için firmamıza ulaşın. Tam fiyat almak için whatsapp üzerinden hurdanızın fotoğrafını gönderebilirsiniz.

Hurda Bakır Talaşı Fiyatı

Bakır talaşı fabrikalarda, üretim tesislerinde bakır plakalardan arta kalan maddelerdir. Torna makinesi ya da matkap gibi aletlerle plaka bakıra şekil verirken ortaya çıkan küçük parçalardır. Hurdacı firmamız güncel bakır talaşı fiyatlarını takip ederek sizlere en yüksek fiyat teklifinde bulunuyor. Bunun için yüksek fiyattan bakır talaşı satmak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button