Düzce Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Düzce Hurdacı

Haziran 1, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Düzce Hurdacı firması 30 yılı aşkın süredir Düzce Merkez ve tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Düzce genelinde güncel fiyatı ile her tür hurda alım hizmeti sunuyoruz. Hangi ilçede olursanız olun her nevi bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda, kablo hurda, çinko hurda, krom hurda, nikel hurda, kurşun hurda, paslanmaz hurda, kağıt hurda, plastik hurda satmak için firmamızı arayın. Düzce’de en yakın hurdacı firması olarak her nevi hurdayı yerinde ve değerinde alıyoruz. Ayrıca ikinci el sandviç panel, ikinci el inşaat malzemesi, ikinci el mutfak eşyaları alım satımı yapıyoruz. Düzce hurdacı firması olarak hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değildir. Bunun yanında bina yıkım hizmeti sunuyoruz. Düzce’de tüm ilçelerde bina yıkımı ve fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Deprem riski taşıyan binalarda güvenli yıkım işlemi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kentsel dönüşüm kapsamında yer alan bölgelerde sorunsuz bir şekilde yıkım söküm işleri yapıyoruz. Kullanım ömrünü tamamlayan fabrikalarda söküm gerçekleştiriyoruz.

Düzce hurdacı

Düzce Akçakoca Hurdacı

Düzce Akçakoca hurdacı firmaları içerisinde lider firmayız. Akçakoca’nın en eski ve en köklü, kaliteli hizmet sunan hurdacı firmasıyız. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu yüzden hurda alımlarında her zaman yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. O günkü güncel hurda fiyatlarına göre hurdanızı değerinde alıyoruz.

Düzce Cumayeri Hurdacı

Cumayeri Hurdacı telefon numarası sitemizde iletişim sayfasında yer almaktadır. Tek tıklamayla firmamıza ulaşabilirsiniz. Düzce Cumayeri ilçesi hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Öyle ki Düzce’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Cumayeri ilçesinde de 7/24 hizmet sunan hurdacı firmasıyız.

Çilimli Hurdacı

Çilimli Hurdacı olarak alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri şunlardır. Lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, kablo bakır hurdası, tel bakır hurdası. Ayrıca araiş levha alüminyum hurda, profil alüminyum, sert alüminyum hurdası, tel alüminyum hurdası da vardır. Bununla beraber sarı pirinç hurda, kablo hurdası, çinko hurda, sac hurdası, demir hurda, kurşun hurda, akü hurdası ve klima hurdası da alıyoruz. Bu yüzden her nevi hurda satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Gölyaka Hurdacı

Düzce Gölyaka hurdacı firması olarak her tür hurdayı değerinde alıyoruz. Ayrıca Gölyaka hurdacı şirketleri içerisinde öncü konumdayız. Düzce Gölyaka’nın her yerinde hurda ve ikinci el eşyalar almaktayız. Ayrıca Gölyaka hurdacısı olarak hurdalarınızı adresinizden ve en yüksek fiyattan almaktayız. Bunun için hemen hurdacı firmamızı arayarak kolayca hurdanızı satabilirsiniz. Çünkü Gölyaka’da en yakın hurdacı Boğaziçi Madencilik firmamızdır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button