Beykoz Hurdacı

Boğaziçi Madencilik - Hurdacı Firması

Beykoz Hurdacı

Kasım 7, 2022 Hurda Fiyatları 0
Beylikdüzü Hurdacı

Beykoz Hurdacı Boğaziçi Madencilik olarak yerinde ve değerinde her tür bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda, sarı hurda, krom hurda, çinko hurda, kurşun hurda, kablo hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca Hurdacı firması olarak hurda alımını adresinden yapıyoruz. Bunun yanında, Beykoz genelinde adresten hurda alımı yapan hurdacıyız. Ayrıca Beykoz güncel hurda fiyatları hizmeti sunuyoruz. Bu sebeple Merak ettiğiniz tüm hurda çeşitlerinin güncel fiyatını hurdacı firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Beykoz Hurdacı arıyorsanız 7/24 hizmet sunuyoruz. Bu yüzden Hurdacı firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. En yakın hurdacı telefonu için hemen web sitemizde yer alan numarayı tıklayın. Ayrıca iletişim sayfamızda yer alan mail adresinden de hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Beykoz’da hurdacı hizmeti sunduğumuz bazı mahalleler şunlardır;

ACARLAR MAHALLESİ

AKBABA MAHALLESİ

ALİBAHADIR MAHALLESİ

ANADOLU HİSARI MAHALLESİ

ANADOLU KAVAĞI MAHALLESİ

ANADOLUFENERİ MAHALLESİ

BAKLACI MAHALLESİ

BOZHANE MAHALLESİ

CUMHURİYET MAHALLESİ

ÇAMLIBAHÇE MAHALLESİ

ÇENGELDERE MAHALLESİ

ÇİFTLİK MAHALLESİ

ÇİĞDEM MAHALLESİ

ÇUBUKLU MAHALLESİ

DERESEKİ MAHALLESİ

ELMALI MAHALLESİ

FATİH MAHALLESİ

GÖKSU MAHALLESİ

GÖLLÜ MAHALLESİ

GÖRELE MAHALLESİ

GÖZTEPE MAHALLESİ

GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ

İNCİRKÖY MAHALLESİ

İSHAKLI MAHALLESİ

KANLICA MAHALLESİ

KAVACIK MAHALLESİ

KAYNARCA MAHALLESİ

KILIÇLI MAHALLESİ

MAHMUTŞEVKETPAŞA MAHALLESİ

MERKEZ MAHALLESİ

ORTAÇEŞME MAHALLESİ

ÖĞÜMCE MAHALLESİ

ÖRNEKKÖY MAHALLESİ

PAŞABAHÇE MAHALLESİ

PAŞAMANDIRA MAHALLESİ

POLONEZKÖY MAHALLESİ

POYRAZKÖY MAHALLESİ

RİVA MAHALLESİ

RÜZGARLIBAHÇE MAHALLESİ

SOĞUKSU MAHALLESİ

TOKATKÖY MAHALLESİ

YALIKÖY MAHALLESİ

YAVUZ SELİM MAHALLESİ

YENİ MAHALLE MAHALLESİ

ZERZAVATÇI MAHALLESİ

Beykoz Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Beykoz’da kablo hurdası alan hurdacı firmaları arasında ilk sıradayız. Çünkü Hurdacı firmamız her çeşit kablo hurdasını yerinde ve değerinde satın almaktadır. Ayrıca tek damarlı ve çok damarlı her çeşit kablo hurdasını yüksek fiyattan alıyoruz. Çünkü kablo hurdası fiyatlarını anlık olarak takip ediyoruz. Bu yüzden güncel kablo hurdası fiyatı öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Hemen arayın, kablo hurdanız için fiyat teklifinde bulunalım.

Beykoz Bakır Hurda Alan Hurdacı

Beykoz genelinde her çeşit lama bakır hurdası, levha bakır hurda, tel bakır hurda, kırma bakır hurda, kırkambar bakır hurda, bakır kap kaçak hurdası, soyma bakır hurdası, bakır talaşı hurdası, külçe bakır hurda alıyoruz. Bunun yanında güncel bakır hurda hizmeti veriyoruz. Bu yüzden Güncel bakır hurda fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bakır hurda güncel fiyatları tablosundan fiyatları öğrenebilirsiniz.

Külçe Bakır130.00 ₺
Bakır Talaş Hurda130.00 ₺
Kırkambar Bakır Hurda130.00 ₺
Lama Bakır Hurda140.00 ₺
Soyma Bakır Hurda140.00 ₺
TTR Kırma Bakır Hurda135.00 ₺
Bakır Hurda TürüFiyat

Yukarıda Tabloda Beykoz Güncel Bakır Hurda Fiyatları yer almaktadır.

Beykoz Alüminyum Hurda Alan Firma

Beykoz’da alüminyum hurda alan yerler arasında ilk akla gelen firma Boğaziçi Madencilik firmasıdır. Çünkü Beykoz’un hangi mahallesinde olursanız olun size en yakın firma Boğaziçi Madencilik hurdacı firmasıdır. Bu yüzden her nevi alüminyum hurda satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çünkü Boğaziçi Madencilik hurdacı firmamız Alüminyum alımını her zaman en güncel fiyattan yapmaktadır. Bu sebeple hemen hurdacı firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca hurdacı firması olarak ücretsiz keşif de yapıyoruz. Bunun için firmamızı arayıp konum bildirebilirsiniz. Böylece adresinize gelip hurdanız için fiyat teklifi sunarız. Ayrıca fiyat teklifimizi kabul ettiğinizde hurda alımını gerçekleştiririz. Bu yüzden her çeşit hurda alüminyum satmak için hemen arayın. Ayrıca Beykoz’un çevre ilçelerinden de hurda alımı yapıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button